• To kiedy te umowy? Autor: ~Zadowolony [83.30.181.*]
    Inwestor, kiedy te umowy? Dzisiaj, czy dopiero jutro? Widać, że akcjonariusze się niecierpliwią. Zaraz pompa...
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Benek [37.30.54.*]
    Prezio powinien coś zajarać
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: spock55 [62.69.247.*]
    Nigdy...
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~ludwik [37.248.159.*]
    powinny być dzisiaj jutro giełda nie pracuje , znowu będzie +80%
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Niejakikevin [83.30.180.*]
    Prezes zrobił porządek w papierach. Przypomniał sobie po roku, podobnie jak o tym, że został prezesem (bo o tym też zapomniał). Drobiazg. Czyżby to był krok w kierunku zawarcia mitycznych umów na tryliardy złotych (po dewaluacji - kwadryliony). Inwestor wszystkowiedzący, kiedy te umowy? Dzisiaj, czy dopiero jutro? A może w grudniu? Akcje za, co najmniej 2 zł? A może po 10 zł?
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Lolo [79.124.107.*]
    To nie firma to krowi placek a prezes siedzi w środku
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Baz [31.0.87.*]
    Cała kasę zainwestowałam w t2t i wiem że nie pozaluje, czekam na 5 żyła..
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Adam [78.8.127.*]
    Prymitywna propaganda, jak MM
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~baz [178.235.45.*]
    założysz się ,że w tym roku będzie 1,5 pln...
    a naganiać to sobie możesz kury na podwórku...
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Zenek [83.30.186.*]
    Niby dlaczego ma tu być 1,5 zł. Mnóstwo umów, z których spółka nie zobaczyła jeszcze ani złotówki. Skołowani, robieni w bambuko akcjonariusze, z których większość wisi w okolicach 0,6 zł - poziomu nieosągalnego od stycznia 2019 r. Od tamtej pory ostry zjazd, kurs otarł się o najniższy poziom (0, 13 zł) sięgając 0,16 zł. Średnio w to wierzę. A jest tu na forum niejaki inwestor, który nagania już od prawie roku, wrzucając od czasu do czasu bajki o jakichś mitycznych umowach, które mają rzekomo wywindować kurs spółki w okolice co najmniej 2 zł. Średnio to wygląda. Dlatego pytam, skąd ten optymizm???
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~ludwik [31.0.122.*]
    jutro info + 50
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Adam [37.248.253.*]
    Dnia 2020-04-16 o godz. 12:14 ~ludwik napisał(a):
    > jutro info + 50

    Bo ?
    Postaraj sie tyo JAKOS umotywowac :)
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Adam [37.248.253.*]
    Dnia 2020-04-16 o godz. 11:50 ~Zenek napisał(a):
    > A jest tu na forum niejaki inwestor, który nagania już od prawie roku, wrzucając od czasu do czasu bajki o jakichś mitycznych umowach, które mają rzekomo wywindować kurs spółki w okolice co najmniej 2 zł. Średnio to wygląda. Dlatego pytam, skąd ten optymizm???

    "inwestor" wcześniej piszący jako "inwestor-spekulant" nagania tu juz ponad dwa lata
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Adam [37.248.253.*]
    Dnia 2020-04-16 o godz. 12:21 ~Adam napisał(a):
    > Dnia 2020-04-16 o godz. 11:50 ~Zenek napisał(a):
    > > A jest tu na forum niejaki inwestor, który nagania już od prawie roku, wrzucając od czasu do czasu bajki o jakichś mitycznych umowach, które mają rzekomo wywindować kurs spółki w okolice co najmniej 2 zł. Średnio to wygląda. Dlatego pytam, skąd ten optymizm???
    >
    > "inwestor" wcześniej piszący jako "inwestor-spekulant" nagania tu juz ponad dwa lata

    Jeden z wielu przykładów - tekst pisany w lutym 2019 roku

    link
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~Adam [37.248.253.*]
    Do konca grudnia 2019 mialo byc 2 zł wiec Twoje wpisy to kolejne bajeczki.
    Naganiaj, naganiaj, może ktos od Ciebie kupi te makulature
  • Re: To kiedy te umowy? Autor: ~ludwik [31.0.122.*]
    przeanalizuj ostatnie infa zawsze w piątki.
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.