Dnia 2020-04-16 o godz. 11:50 ~Zenek napisał(a):
> A jest tu na forum niejaki inwestor, który nagania już od prawie roku, wrzucając od czasu do czasu bajki o jakichś mitycznych umowach, które mają rzekomo wywindować kurs spółki w okolice co najmniej 2 zł. Średnio to wygląda. Dlatego pytam, skąd ten optymizm???
"inwestor" wcześniej piszący jako "inwestor-spekulant" nagania tu juz ponad dwa lata