• Ciekawostka Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    Chwala sie sukcesem z COŚ -owych pieniedzy od 31 min

    https://www.youtube.com/watch?v=C7BnCNX4eFM

    Tymczasem nasz narodowo patryiotyczny Orlen zacieśna wspólprace z portugalskim eurocashem. Z tego co pamietam mieli na swoich stacjach te niby super soki sprzedawać.
  • Re: Ciekawostka Autor: ~Tom [31.0.87.*]
    A co to ma wspólnego z bosiem
  • Re: Ciekawostka Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    A kto udzielił kredytu na 100 mln tej spólce żeby zdjeła jabłka od rolników? Wczoraj w agrobiznesie mówili że w Europie jest nadwyzka 2 mln ton jabłek. Amerykanie maja na pienku z chinczykami to teraz chinczycy zaleja swiat tanim koncentratem jabłkowym. A pis bedzie snił sny poprzedników o cydrowej potędze
  • Re: Ciekawostka Autor: ~Alldom [193.16.107.*]
    Jeszcze z innej beczki, jak wygląda sytuacja Cosia z Wlodarzewską?
  • Re: Ciekawostka Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    Jest tu jeden taki specjalista na forum który twierdzi że COŚ zarabia dodatkowo na odsetkach z problematycznych kredytów vide sprawa sfinksa. Trzeba byłoby zapytac jego Jak to sie ma do strat z lat ubiegłych i dwóch ostatnich dodruków :-)
  • Re: Ciekawostka Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    https://nafta.wnp.pl/eurocash-glownym-dostawca-sklepow-orlen-poslowie-pytaja,337566_1_0_0.html

    Tu jest link . Pan Minister mówił zmowach,zagranicznych cwaniakach a tu takie kwiatki. Nie zdziwie sie jak do tej niby budowy farmy wiatrowej na morzu wezma którys z portugalskich koncernów a nie COŚ-ka, Ostrołeki tez nie buduje Polimex w którym udziały maja energetyki.
  • Re: Ciekawostka Autor: ~Rr [5.173.168.*]
    Ma rację uciekać z tych akcja szybko, tu emisja, tu dużo minus
  • Re: Ciekawostka Autor: ~bos [5.173.41.*]
    jak ucieknie jak ich nie ma A nikt mu na krótką sprzedaż nie pożyczy.. A jak już to będzie musiał odkupić wyzej. ot..takie tu pitolenie
  • Re: Ciekawostka Autor: ~Rrr [5.173.168.*]
    On nie ma ale innym dobrze radzi dużo wie..Uciekać.
[x]
BOS -0,10% 9,92 2026-06-24 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.