Spokojnie zostały jesCze jedne obligacje ..... ale damy radę od przyszłego roku do góry juz tylko i foto sporo .... JSW? Hm myśle ze tak ale może nie na 100zl ale na 60tak
po prostu tak jak w komunikacie, bank optymalizuje marżę odsetkową, współczynniki wypłacalności na to spokojnie pozwalają (dzięki szczodrości głównego akcjonariusza) będa powolutku rosły zyski, ale na zbyt wiele bym nie liczył... przynajmniej w krótkim terminie ale jest to jedna ze spółek, które przynajmniej dają gwarancję, że dominujący akcjonariusz nie wyprowadzi forsy ze spółki na Cypr czy inne Antyle kosztem drobnicy :)
A czemu niby ściana na lata ? Nie widzę powodów dla których lekko 20zl może byc ? W ciagu pół roku wykupią ostatnie obligacje co pozwoli generować mniejsze koszty .... zreszta szkoda sie rozpisywać każdy ma swój rozum tu będzie bardzo dobrze .... w ogóle jaki współczynnik C/Z a na lepiej sie ma