po prostu tak jak w komunikacie, bank optymalizuje marżę odsetkową, współczynniki wypłacalności na to spokojnie pozwalają (dzięki szczodrości głównego akcjonariusza)
będa powolutku rosły zyski, ale na zbyt wiele bym nie liczył...
przynajmniej w krótkim terminie
ale jest to jedna ze spółek, które przynajmniej dają gwarancję, że dominujący akcjonariusz nie wyprowadzi forsy ze spółki na Cypr czy inne Antyle kosztem drobnicy :)