Pod koniec roku na polskim rynku mają pojawić się elektryczne auta z Chin. Chodzi o samochody chińskiej marki Roewe. Jej dystrybutorem została notowana na New Connect spółka Govena Lighting. https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/samochody-elektryczne-marki-roewe-kiedy-w-sprzedazy/bnqx96w
Będą miały takie wzięcie, że aż im bezpieczniki powyskakują. Pewnie dając dobry przykład sam pan premier, przesiądzie się z limuzyny rządowej. Pawlak też swego czasu Polonezem jeździł, bo wszystko dobre co Polskie.....o przepraszam, wszystko dobre co chińskie.