• Inne Autor: ~Box [188.146.39.*]
    Pod koniec roku na polskim rynku mają pojawić się elektryczne auta z Chin. Chodzi o samochody chińskiej marki Roewe. Jej dystrybutorem została notowana na New Connect spółka Govena Lighting. https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/samochody-elektryczne-marki-roewe-kiedy-w-sprzedazy/bnqx96w
  • Re: Inne Autor: polonez_as-dur [31.178.208.*]
    Będą miały takie wzięcie, że aż im bezpieczniki powyskakują.
    Pewnie dając dobry przykład sam pan premier, przesiądzie się z limuzyny rządowej.
    Pawlak też swego czasu Polonezem jeździł, bo wszystko dobre co Polskie.....o przepraszam, wszystko dobre co chińskie.

    ck
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.