• jazda na widły Autor: ~dzidziuś [83.26.254.*]
    jw
  • Re: jazda na widły Autor: ~Marzenka [188.146.98.*]
    Tony makulatury do wywalenia wkrótce
  • Re: jazda na widły Autor: ~jonny [5.172.235.*]
    Powiem wam jedno musza byc dobre informacje teraz nic nie podawali bo akcji nie bylo w obiegu teraz jak sa musza sie pojawic dobre informacje.Nie bez przypadku dobrze pisza o spolce w gazetach regionalnych sami czytaliscie zatrudniaja juz 62 osoby buduja laboratoria badawcze to tez kosztuje .Spolka poda dobre informacje bo jest niedofinansowania a teraz tylko odbieraja akcje zniecheconym juz inwestorom obroty maly a jak wzrosna zaraz blokada na kursie i skupywanie.Pozdrawiam wytrwalych
  • Re: jazda na widły Autor: ~mark [85.237.174.*]
    Też tak to widzę ,ale czekam niżej na tanie akcje bo te drogie mam już dawno :)
  • Re: jazda na widły Autor: ~jonny [5.172.234.*]
    JA MAM SREDNIA 0,66
  • Re: jazda na widły Autor: ~mark [85.237.174.*]
    Ja nie znam swojej bo na koniec zeszłego roku sprzedałem sobie i odkupiłem i zamotałem się , było tego 50k , średnia 1,18 , teraz mam 86680 akcji a dobierałem 0,60-0,40 gr .
  • Re: jazda na widły Autor: ~src [46.134.6.*]
    Nie masz pokazanej usrednionej ceny na rachunku maklerskim?
  • Re: jazda na widły Autor: ~mark [85.237.174.*]
    Oczywiście , że mam ale jak w grudniu sprzedałem akcje warte 1,18 po 0,63 gr i odkupiłem po 0,63 gr to średnia zakupu zmieniła mi się na 0,63 , następnie dokupywałem i dokupuję w przedziale 0,60-0,40 to pokazuje mi średnią 0,58 ale przecież 50 k akcji miałem tak na prawdę po 1,18 . więc prawdziwa średnia jest dużo wyższa .
[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,24 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.