• Juz minus 6 %. Grubo. Autor: ~lukasz [91.225.135.*]
    Widac ze fundy sie nie bawia tutaj w ciuciubabkę.
  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: kukubara [83.12.204.*]
    O ile to fund spuszcza akcje w kanal to dobrze - jak skonczy bedzie potezne wybicie.

    k
  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: ~oko_proroka [87.206.39.*]
    Dnia 2016-10-03 o godz. 11:39 kukubara napisał(a):
    > O ile to fund spuszcza akcje w kanal to dobrze - jak skonczy bedzie potezne wybicie.
    >
    > k

    ------------------------------------------------------------------------

    gdy kupują - dobrze, gdy sprzedają też dobrze??
    czy jak kurs spada, tez jest dobrze?

    to kiedy jest źle? - bo nie ogarniam

  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: kukubara [83.12.204.*]
    Tlumacze moja opinie :)

    Jesli wiekszosc lub cala sprzedaz wywoluje jeden mityczny "fund" to w koncu skonczy prawda?
    Jak skonczy to kurs musi odbic - w koncu ktos te akcje odbiera a kurs nie spada do zera,
    czyli zainteresowanie zakupem jest. Zeby kupic trzeba bedzie juz wziasc z rynku od kogos
    innego niz durnie z fundu wiec trzeba bedzie zaoferowac wyzsza cene zeby ktos sprzedal...

    Ale oczywiscie moge sie mylic ;)

    k
  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: ~oko_proroka [87.206.39.*]
    pod warunkiem, że to wywalanie to efekt szaleństwa albo durni...

  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: ~panda [178.36.49.*]
    Przecież tak działa giełda. Jedno TFI zaczyna wywalać i jest szaleństwo i durnota wśród drobnych, potem drugie TFI skupuje i jest szaleństwo i durnota zakupu przez leszczy. Jutro jest ważne wydarzenie dla spółki, targi. Nie pierwszy i nie ostatni raz działy się cyrki na kursie przed takimi rzeczami.
  • Re: Juz minus 6 %. Grubo. Autor: kukubara [83.12.204.*]
    O tym przekonamy sie niedlugo ;)

    k
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.