Jesli wiekszosc lub cala sprzedaz wywoluje jeden mityczny "fund" to w koncu skonczy prawda? Jak skonczy to kurs musi odbic - w koncu ktos te akcje odbiera a kurs nie spada do zera, czyli zainteresowanie zakupem jest. Zeby kupic trzeba bedzie juz wziasc z rynku od kogos innego niz durnie z fundu wiec trzeba bedzie zaoferowac wyzsza cene zeby ktos sprzedal...
Przecież tak działa giełda. Jedno TFI zaczyna wywalać i jest szaleństwo i durnota wśród drobnych, potem drugie TFI skupuje i jest szaleństwo i durnota zakupu przez leszczy. Jutro jest ważne wydarzenie dla spółki, targi. Nie pierwszy i nie ostatni raz działy się cyrki na kursie przed takimi rzeczami.