Dnia 2016-10-03 o godz. 11:39 kukubara napisał(a):
> O ile to fund spuszcza akcje w kanal to dobrze - jak skonczy bedzie potezne wybicie.
>
> k
------------------------------------------------------------------------
gdy kupują - dobrze, gdy sprzedają też dobrze??
czy jak kurs spada, tez jest dobrze?
to kiedy jest źle? - bo nie ogarniam