Tlumacze moja opinie :)
Jesli wiekszosc lub cala sprzedaz wywoluje jeden mityczny "fund" to w koncu skonczy prawda?
Jak skonczy to kurs musi odbic - w koncu ktos te akcje odbiera a kurs nie spada do zera,
czyli zainteresowanie zakupem jest. Zeby kupic trzeba bedzie juz wziasc z rynku od kogos
innego niz durnie z fundu wiec trzeba bedzie zaoferowac wyzsza cene zeby ktos sprzedal...
Ale oczywiscie moge sie mylic ;)
k