Przecież tak działa giełda. Jedno TFI zaczyna wywalać i jest szaleństwo i durnota wśród drobnych, potem drugie TFI skupuje i jest szaleństwo i durnota zakupu przez leszczy. Jutro jest ważne wydarzenie dla spółki, targi. Nie pierwszy i nie ostatni raz działy się cyrki na kursie przed takimi rzeczami.