• pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~xxx [46.151.23.*]
    komu cent sprzeda smiecia pronoxa bo ze sprzeda to juz widac i czuc, kto kupi tego smiecia???
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    Jak to kto...??

    Pan kupi, Pani kupi... Oni kupią... Czyli ogólnie ulica. Tak jak sprzedali CZP.
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~CDMPKOSA [91.94.188.*]
    JECHAC ZE SZMELCEM NA 5 GR I NIE FILOZOFOWAC !
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~PAKO [95.41.143.*]
    Witaj chłopie.
    Powiedz mi jedną rzecz,czy są podstawy aby posadzić tą bandę w miejscu bardzo odosobnionym ?
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    Przykro to mówić, ale niestety nie ma. :(

    Niezależnie, od tego, co o nich myślicie, nie widzę ANI JEDNEJ rzeczy, którą by spaprali pod względem prawnym.

    Wyrąbali ludzi w białych rękawiczkach PO CAŁOŚCI. Taka prawda.

    Szkoda, że mnie nie słuchaliście. :(
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~mops [82.143.185.*]
    Dnia 2011-12-14 o godz. 20:37 ~chłop z mazur napisał(a):
    > Przykro to mówić, ale niestety nie ma. :(

    Niezależnie, od
    > tego, co o nich myślicie, nie widzę ANI JEDNEJ rzeczy,
    > którą by spaprali pod względem prawnym.

    Wyrąbali ludzi w
    > białych rękawiczkach PO CAŁOŚCI. Taka prawda.

    Szkoda, że
    > mnie nie słuchaliście. :(

    chłopie dlaczego nie naganiasz już na 5 gr?:):):)
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~tiki [83.22.99.*]
    bo teraz on skupuje
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    Nawet nie chce mi się już odpowiadać na Wasze zaczepki...

    Myślcie sobie, co chcecie. A fakty są takie, że znowu miałem rację.

    Nie piszę nic ostatnio, aby nie wchodzić w polemikę z osobami Waszego pokroju, które wszystkich dzielą tylko na naganiaczy na spadki i na piewców wzrostów.

    Zupełnie, jakby nie było innych ludzi na tym forum.
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~PAKO [77.114.144.*]
    Dnia 2011-12-14 o godz. 20:53 ~chłop z mazur napisał(a):
    > Nawet nie chce mi się już odpowiadać na Wasze zaczepki...
    > Myślcie sobie, co chcecie. A fakty są takie, że znowu
    > miałem rację.

    Nie piszę nic ostatnio, aby nie wchodzić w
    > polemikę z osobami Waszego pokroju, które wszystkich dzielą
    > tylko na naganiaczy na spadki i na piewców wzrostów.
    > Zupełnie, jakby nie było innych ludzi na tym forum.

    Kiedyś tam żałowałem,że cię nie posłuchałem,ale sam przyznasz kierowanie się wpisami z tego forum jest co najmniej niewłaściwe. Czas pokazał twoją rację i chwała ci za to bo nawet potrafiłeś sporo zarobić na tym badziewiu. Im wcześniej niektórzy się pogodzą ze stratą tym lepiej dla zdrowia. Mam tylko nadzieję,że ktos dobrze obeznany z prawem też się przejechał na tej czy innej spółce z króliczarni i nie odpuści tym fajfusom.
  • Re: pytanie do ch z m i ferdka Autor: ~cytryna [83.9.9.*]
    Dobry chłop z mazur. A ja czekam teraz na 8 gr, nic jeszcze nie kupiłam, a dalej zobaczę. Może od 8-7 pojdzie w górę.. A może i nie pójdzie, hehe! Może faktycznie na 5 gr zleci. Bo skąd mogę wiedzieć, cynku nie mam ;)).
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.