Dnia 2011-12-14 o godz. 20:37 ~chłop z mazur napisał(a):
> Przykro to mówić, ale niestety nie ma. :(
Niezależnie, od
> tego, co o nich myślicie, nie widzę ANI JEDNEJ rzeczy,
> którą by spaprali pod względem prawnym.
Wyrąbali ludzi w
> białych rękawiczkach PO CAŁOŚCI. Taka prawda.
Szkoda, że
> mnie nie słuchaliście. :(
chłopie dlaczego nie naganiasz już na 5 gr?:):):)