Przykro to mówić, ale niestety nie ma. :(
Niezależnie, od tego, co o nich myślicie, nie widzę ANI JEDNEJ rzeczy, którą by spaprali pod względem prawnym.
Wyrąbali ludzi w białych rękawiczkach PO CAŁOŚCI. Taka prawda.
Szkoda, że mnie nie słuchaliście. :(