• tarcza podatkowa Autor: ~Dziki [94.240.41.*]
    Przy starcie jaką zanotowała ta "spółka" w ostatnich latach (ponad 100 mio) "to coś" daje ponad 20 mio tarczy podatkowej.
    Myslę, że to jest firma do przejecia przez dużego gracza, z pokaźnymi zyskami.....tylko co my drobni z tego będziemy mieli?
    Co ten pinokio, hochsztapler kombinuje?????
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.