Co poradzisz jak pan Berlusconi takie rzeczy gada (sugerując)na swój kraj, to się nie dziw, że całe giełdy w europie spadają, niestety ale Grecja, Hiszpania, Włochy zrobią swoje, niedługo nowy kryzys.
No tak ale tym bardziej jak spadało to i teraz nie powinno rosnąć, mówi się że advadis do końca III kwartału powinien wzrosnąć ale nic tak na prawdę nie wiadomo.
Ciekawe.
400mln sztuk ma KTOŚ kupić po 23 gr/nowy wylęg/, a starych jest ponad 200mln po 0,15/póki co/
Ja mam odczucie ,że na tym walorze siedzą same przygłupy,..., bo jak nazwać takie zachowanie- ostatnich kilkunastu dni?!
Czy wytłumaczy Ktoś ile jest warta ta spółka dziś i ile będzie warta pod koniec lipca/po nwza/ ?
jest warta tyle ile ludzie co w niej pracują i tyle ile zysku są w stanie wygenerować
obecnie ma jedynie wartość podmiotu notowanego na GPW jako wehikułu dla inwestora, a to co powyżej to rynek będzie może dyskontować po kolejnych raportach
Notowania tego śmiecia jedynie mogłoby poprawić scalenie tych akcji w proporcji 1: 50.
Możecie tą propozycję zgłosić na NWZA. to na pewno pomoże.
Pozdrawiam