Ciekawe.
400mln sztuk ma KTOŚ kupić po 23 gr/nowy wylęg/, a starych jest ponad 200mln po 0,15/póki co/
Ja mam odczucie ,że na tym walorze siedzą same przygłupy,..., bo jak nazwać takie zachowanie- ostatnich kilkunastu dni?!
Czy wytłumaczy Ktoś ile jest warta ta spółka dziś i ile będzie warta pod koniec lipca/po nwza/ ?