• adv Autor: ~maria [94.42.29.*]
    aby uspokoic rynek akcji na spolce nalezaloby podac przyblizone dane za 2 kw. a tak to dalej bedziemy sie bujac w obecnych granicach do konca sierpnia tylko tak sobie mysle czy to nie sa specjalne zagrania bo jest niemozliwoscia jest aby firma nie osiagala choc minimalnych zyskow latem a mamy juz pol roku za soba i wszystko zgadza sie ,ze wychodzi na prosta tylko czemu akcje spadaja oj ten nasz prezes niebardzo kwapi sie z wypowiedziami dla nas
  • Re: adv Autor: ~abc [77.115.47.*]
    ON nas olewa
  • Re: adv Autor: ~ex [78.88.102.*]
    A co on może wam pomóc, siedzicie na śmieciu groszowym na którym jest duża różnica % pomiędzy ceną kupna i sprzedaży co nie skłania do zakupu, płynnośc jest tylko w jedną stronę, czyli w dół bo sami mielicie tym śmieciem ze sobą bo wam śmierdzi w portfelu. Nowi inwestorzy nie będą tego na pewno kupować bo i tak mają większość i mogą robić co im się podoba, czyli sprzedać adv swoje śmieci za zawyżoną cenę, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze.
    Krótko mówiąc jesteście skazani na sukces. hehehe
    Pozdro
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.