aby uspokoic rynek akcji na spolce nalezaloby podac przyblizone dane za 2 kw. a tak to dalej bedziemy sie bujac w obecnych granicach do konca sierpnia tylko tak sobie mysle czy to nie sa specjalne zagrania bo jest niemozliwoscia jest aby firma nie osiagala choc minimalnych zyskow latem a mamy juz pol roku za soba i wszystko zgadza sie ,ze wychodzi na prosta tylko czemu akcje spadaja oj ten nasz prezes niebardzo kwapi sie z wypowiedziami dla nas
A co on może wam pomóc, siedzicie na śmieciu groszowym na którym jest duża różnica % pomiędzy ceną kupna i sprzedaży co nie skłania do zakupu, płynnośc jest tylko w jedną stronę, czyli w dół bo sami mielicie tym śmieciem ze sobą bo wam śmierdzi w portfelu. Nowi inwestorzy nie będą tego na pewno kupować bo i tak mają większość i mogą robić co im się podoba, czyli sprzedać adv swoje śmieci za zawyżoną cenę, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze.
Krótko mówiąc jesteście skazani na sukces. hehehe
Pozdro