• Ile szt kupiła calatrava Autor: ~zainteresowany [89.228.144.*]
    Czy może ktoś napisać ile szt. ostatnio odkupiła calatrava
  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~xyz [87.99.116.*]
    nic nie odkupiła

    nieprawdą jest też to że patron miał sprzedać im po 5,5 zł

    patron został ograny na walnym bo okazało iż podmiotów majacych poniżej 5 % a głosujących jak Cala jest na tyle aby go przegłosować

    patron musi opchnąć akcje więc wykombinował iż jak sprzeda sam sobie za 5,5 to giełde to ruszy i zacznie się marsz na północ , pomylił się ...
  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~xxx_bankier [153.19.129.*]
    cos w tym musi byc bo akcje jakos dziwne sa wyprzedawane

    sadze ze puszczenie tego po 5,5 to tez jakas sciema

    jak narazie ciezko dokopac sie do jakiegos infa

    ale widac ze cala nie podala infa o zwiekszeniu posiadania

    a wiec albo tego nie kupila albo kupila przez inna spole - ale tylko po co ?

    akcje posiadaly jakies ciekawe ludki - mozna sprawdzic kto to i po co to mial

    :-]
  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~xxx_bankier [153.19.129.*]
    czyli tak

    omenix opycha to fonowi a ten z kolei opycha to komus innemu

    nie wiadomo komu - i nie jest to napewno jeden podmiot bo juz dawno musialby sie ujawnic z tymi 5%

    prawdopodobnie rozdal to swoim pseudo spoleczkom

    watpie ze calvatrawa to skupila bo po co im akcje po udanym walnym ?

    z kolei byc moze patron ma te 20% ale nigdy i przenigdy ich nie ujawni bo ujawnienie 5% chociazby blokuje mu mozliwosc plynnego wywalania tego na gpw - puszczenie malego pakietu od razu powoduje koniecznosc podnia info

    Ja sadze ze to teraz nie Patron trzyma kursa ale wlasnie Calvatrava - to Patronowi zalezy na opchaniu tego .....

  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~Komisarz [83.7.131.*]
    To nam naprawili spoleczke z malej srednia sie zrobila a obroty i cena mniejsza niz rok temu smiechu warte .
  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~rex [83.10.207.*]
    Wszystko to ściema gla debilków, by się wysypali...
  • Re: Ile szt kupiła calatrava Autor: ~do rex [83.7.131.*]
    rex smieszny jestes grubasy jak by chcieli sie wysypac to juz by bylo z 20 zl i wtedy by sypali ,uwazasz ze w tych cenach sa zarobieni? hehe chyba leszcze , caly czas strasza a jak trzeba sypną troche miedzy soba zeby kurs zanizyc to juz trwa kilka lat wiec nikogo nie dziwi.
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.