Prezes Calatrawy widze lubi robic dobre interesy jak cos kupi to z powrotem sprzeda kilku krotnie drozej -czy z Pcguardem nie bedzie tak samo , zbuduje mocna grupe a potem srru po 15 zł za akcje opyli komus, nie wiem jak wy ale ja w poniedzialek wsiadam do tego pociagu P. Narkiewicz widze ma reke do interesów , czego sie dotknie zarobi, i to sporo ps. kupujac akcje od Patrowicza po 5,50 myslicie ze przeplacił? o nie on na nich jeszcze sporo zarobi, i to juz niedługo.
2 lata blokowania wzrostów, to chyba dosyć...
Ani wyniki, [ zyski], ani hossa, nie pozwoliły PCGUARDOWI
wyjśc poza te 3 gr z resplitu [za 100 akcji = 1]
Tylko zarobieni są p. PREZES, sprzedał po 9 zł...
Zarobił DON PATRONE 5,55,,....CZYLI 2 x tyle co płacił...
A drobnica robiona w lewo na okrągło...
teraz CALATRAVA...
SAME NIESZCZĘŚCIA..
Czy zostawić tego smiecia, czy Ci wielcy pozwolą odzyskać część umoczonej tu kasy?
A wielu brało w okolicacch DYCHY....!!!
Teraz jest wieksza szansa Pcguard bedzie zarabiał miliony a nie tysiace , AKCJI Z EMISJI NIE WOLNO SPRZEDAWAC PRZEZ ROK A TYCH STARYCH MALO -6 -7 MLN U DROBNYCH MYSLE ZE ZNAJDA SIE CHETNI NA ICH KUPNO I TO NIEDLUGO.
ta spółka ciagle rozczarowuje , myśle iż tym razem będzie tak samo
a my w poniedziałek będziemy przecierać oczy z niedowierzania
jak podawać będą po 2,20 zł i niżej
uratować mogłoby zainteresowanie ... ale go nie ma
pcg to jedna z 400 stu społek w burdelu zwanym gpw
ale powiem Wam coś ... 99 na 100 ogranych leszczy odpuści i pogodzi się z oszustwami w świetle prawa i Kodeksu SH ... ale ten jeden może kupić pistolet i wymierzyć sprawiedliwość
życie może bardzo zaskoczyć ... jak ktoś niszczy życie i nadzieje innych w pewnym momencie dostanie zwrotnie "to samo" ....prawo karmy
tak znajdzie sie ale po 1.5 a nie po 15 zl tak jak byscie chcieli a z tej niby walki z patro wyszliscie jak zablocki czyli zakupy po 2.5.-3.0 zl gratuluje wracamy na 1.5zl
E tam mafia , znajdzie sie ktos co kupi kilka% i juz grubo ponad 3 zł, a wierz mi teraz juz chetni bedą Pcguard ,Imagis , Diwicon tez przejety (Pcguard ma okolo 35%) zobaczysz zyski w milionach ,jak by mialo byc inaczej nikt by Patrowiczowi nie dal 5.50 zl za akcje tu czuja duzo wiekszą kase.
Cyckają 2lata , a właściwie, to od sprzedaży przez
prezesa GRZEŚKOWIAKA 187 tys po 9 zl...
Tu zawsze drobnych strzyżono równo...
Ta spółka, to siedlisko bezwzględnej ZORGANIZOWANEJ GRUPY...!
syf nie syf taniej juz nie bedzie zaczynamy hosse na tym papierze czy sie to komus podoba czy nie , ryzyka strat praktycznie nie ma a szansa wzrostow bardzo duza. I jeszcze wykresik luknac jak ktos sie zna hehe -nie ma lepszego pod wybicie
Tu nigdy nie było czystej gry...
Kurs niżej niż był resplit... Za 100 akcji była 1... [Przy kursie 3gr!]
2 lata śpece zbierali w przedziale 2,08 -3,99
by opylić po 3,55...
Teraz NOWY GRUBY DON CARLEONE
i zabawa od nowa...
DON PATRONE pokazał jak grabić drobnicę i robić na niej kasę...