• A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~NILSEN [83.4.8.*]
    Prezes Calatrawy widze lubi robic dobre interesy jak cos kupi to z powrotem sprzeda kilku krotnie drozej -czy z Pcguardem nie bedzie tak samo , zbuduje mocna grupe a potem srru po 15 zł za akcje opyli komus, nie wiem jak wy ale ja w poniedzialek wsiadam do tego pociagu P. Narkiewicz widze ma reke do interesów , czego sie dotknie zarobi, i to sporo ps. kupujac akcje od Patrowicza po 5,50 myslicie ze przeplacił? o nie on na nich jeszcze sporo zarobi, i to juz niedługo.
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~mn [83.10.238.*]
    2 lata blokowania wzrostów, to chyba dosyć...
    Ani wyniki, [ zyski], ani hossa, nie pozwoliły PCGUARDOWI
    wyjśc poza te 3 gr z resplitu [za 100 akcji = 1]
    Tylko zarobieni są p. PREZES, sprzedał po 9 zł...
    Zarobił DON PATRONE 5,55,,....CZYLI 2 x tyle co płacił...
    A drobnica robiona w lewo na okrągło...
    teraz CALATRAVA...
    SAME NIESZCZĘŚCIA..
    Czy zostawić tego smiecia, czy Ci wielcy pozwolą odzyskać część umoczonej tu kasy?
    A wielu brało w okolicacch DYCHY....!!!
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~re [83.4.8.*]
    Teraz jest wieksza szansa Pcguard bedzie zarabiał miliony a nie tysiace , AKCJI Z EMISJI NIE WOLNO SPRZEDAWAC PRZEZ ROK A TYCH STARYCH MALO -6 -7 MLN U DROBNYCH MYSLE ZE ZNAJDA SIE CHETNI NA ICH KUPNO I TO NIEDLUGO.
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~juan D [87.99.116.*]
    ta spółka ciagle rozczarowuje , myśle iż tym razem będzie tak samo

    a my w poniedziałek będziemy przecierać oczy z niedowierzania
    jak podawać będą po 2,20 zł i niżej

    uratować mogłoby zainteresowanie ... ale go nie ma
    pcg to jedna z 400 stu społek w burdelu zwanym gpw

    ale powiem Wam coś ... 99 na 100 ogranych leszczy odpuści i pogodzi się z oszustwami w świetle prawa i Kodeksu SH ... ale ten jeden może kupić pistolet i wymierzyć sprawiedliwość
    życie może bardzo zaskoczyć ... jak ktoś niszczy życie i nadzieje innych w pewnym momencie dostanie zwrotnie "to samo" ....prawo karmy
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~mr [89.174.121.*]
    Niech się tak stanie .Sprawiedliwość ale czy na GPW --na pewno nie -ale względem osoby tak
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~ibs [83.238.201.*]
    tak znajdzie sie ale po 1.5 a nie po 15 zl tak jak byscie chcieli a z tej niby walki z patro wyszliscie jak zablocki czyli zakupy po 2.5.-3.0 zl gratuluje wracamy na 1.5zl
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~re [83.4.8.*]
    Patron sprzedał po 5,50 a ty mowisz o 2.20zł jakby tak bylo ktos za to beknie , i to słono, ewidentne dzialanie na szkode drobnych akcjonariuszy.
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~ibs [83.238.201.*]
    ano beknie zaplaci 100 tysiecy kary i bedzie ok
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~ŁOŚ [83.29.186.*]
    W popniedzialek DZIDAAAAAAAAA
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~łosoś [83.10.209.*]
    A co będzie wponiedziałek,
    to nie będzie dzida, 1,5 czy 15......
    Będzie tak, jak zechce mafia rządząca na tej spółce " OD ZAWSZE"!

    Zrobią , co zechcą!
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~re [83.4.204.*]
    E tam mafia , znajdzie sie ktos co kupi kilka% i juz grubo ponad 3 zł, a wierz mi teraz juz chetni bedą Pcguard ,Imagis , Diwicon tez przejety (Pcguard ma okolo 35%) zobaczysz zyski w milionach ,jak by mialo byc inaczej nikt by Patrowiczowi nie dal 5.50 zl za akcje tu czuja duzo wiekszą kase.
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~jw [83.4.204.*]
    Ten co kupil od niego po 5.50 bedzie chcial szybko dobic do tych cen zeby nie bylo ze dal sie wycyckac.
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~mn [83.10.209.*]
    Cyckają 2lata , a właściwie, to od sprzedaży przez
    prezesa GRZEŚKOWIAKA 187 tys po 9 zl...
    Tu zawsze drobnych strzyżono równo...
    Ta spółka, to siedlisko bezwzględnej ZORGANIZOWANEJ GRUPY...!
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~mr [89.174.121.*]
    Następny Syf GPW
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~re [83.4.204.*]
    syf nie syf taniej juz nie bedzie zaczynamy hosse na tym papierze czy sie to komus podoba czy nie , ryzyka strat praktycznie nie ma a szansa wzrostow bardzo duza. I jeszcze wykresik luknac jak ktos sie zna hehe -nie ma lepszego pod wybicie
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~pcg [83.10.209.*]
    Tu nigdy nie było czystej gry...
    Kurs niżej niż był resplit... Za 100 akcji była 1... [Przy kursie 3gr!]
    2 lata śpece zbierali w przedziale 2,08 -3,99
    by opylić po 3,55...
    Teraz NOWY GRUBY DON CARLEONE
    i zabawa od nowa...
    DON PATRONE pokazał jak grabić drobnicę i robić na niej kasę...
  • Re: A teraz Pcguard na 15 zł Autor: ~pcg [83.10.209.*]
    DON PAREONE opylił po 5,55...Czeski błąd.
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.