Panowie , właśnie wczoraj wymieniłem zdania z Jethro i pewnie będzie tak jak to przsystało na polityke informacyjną naszej Polnej : raport za IQ po godzinie 16 :)))
Jak to Jethro napisałe : Będzie co analizować przez weekend.
jeszcze za ten kwartał to się jakiejś rewelki nie spodziewam (chodzi o zysk netto, bo operacyjny nie powinien być najgorszy...); a i tak nie powinien być dużo gorszy od zysku netto za cały 2008 rok (tamto było w cenach akcji), czyli jest w zasadzie pod co grać:)
szkoda... pijok wyciągnął rękę, a też nie musiał... może Jethro ma tylko bana i zaraz wróci tu do żywych:) bo nie wierzę, że poważny inwestor mógłby się gniewać na dłuższą metę -fajnie, jak jest atmosfera ok, ale my tu jesteśmy, żeby przede wszystkim ZARABIAĆ !!! a jak się zaczniemy sypać, to g...no będzie, a nie wzrosty na Polnej, już Jakubas odpowiednio wymęczy akjonariat i zdusi kurs nawet i do końca roku, a w zasadzie to do lutego 2010 (raport za 2009, który najprawdopodobnie będzie rewelacyjny i jak nie teraz, to przynajmniej wtedy już nic nie zatrzyma kursu Polnej w pędzie do 100, a raczej ponad 100 zł
kiszonka to będzie na 100% jak zrezygnujemy; ja na razie nie mam powodu, ale też się mogę obrazić na ....
spokojnie, wszystko pod kontrolą, tylko musimy mądrze działać, żeby nie zrobić zadymy jak na Drągowskim; będziemy rośli jak należy i zarobimy na Polnej krocie i to w rozsądnym czasie:)
Dnia 2009-05-15 o godz. 12:18 bolo7 napisał(a):
> kiszonka to będzie na 100% jak zrezygnujemy; ja na razie
> nie mam powodu, ale też się mogę obrazić na ....
> spokojnie, wszystko pod kontrolą, tylko musimy mądrze
> działać, żeby nie zrobić zadymy jak na Drągowskim; będziemy
> rośli jak należy i zarobimy na Polnej krocie i to w
> rozsądnym czasie:)
Dragowski to miał być w kwietniu wg Ciebie na polnej , a jest wielkie ...
a nie zauważyłeś, jak się Sobolewski ostatnio zaczął czepiać ostatnio gigantycznie wzrastających spółek? uważasz, że to przypadek? jak kursy zwalały się na łeb na szyję, to było w porządku, a jak ruch w drugą stronę, to już nie!
szczupaki i rekiny nie skończyły jeszcze zakupów, a tu im spółki odjeżdżają...
Witajcie! Bolo, jak zwykle ma rację! Najważniejsze jest to, by się nie poddać! Nikt z nas nie wie dokładnie, jak długo będzie trwała "kiszonka", ale jedno jest pewne: mamy super diament po super cenie! Dlatego nie ma co się oglądać na drobne wahania kursu i jak jest okazja to trzeba dobierać! A co do wyników, to faktycznie mogą być tradycyjnie po sesji!
to ja wariatka i słup Jakubasa.
Nie miałam czasu przez dwa dni się odzywać ale właśnie zasiadłam i przejrzałam najnowsze wpisy tu i w Parkiecie.
Jethro się rzeczywiście tam przesiadł obrażony i nawet napisał czego oczekuje po Q1.
Operacyjnie co najmniej milion, straty na opcjach 300 tys. i 500-600 tys. zysku netto minimum.
Czy tak będzie, wszyscy dowiemy się po 16:30.
Moim zdaniem może być gorzej (bo strata na opcjach będzie dużo większa) ale nie mówię tego żeby straszyć tylko podchodzę realistycznie i jestem obiektywna (tak mi się przynajmniej wydaje) jako człowiek z tylko 100 akcjami Polnej w portfelu.
Poza tym jako mącicielka sielskiego stanu upojenia grupy własnym szczęściem i nieomylnością i tak traktuję swój głos jako nieistotny.
Zyczę Wam 2 baniek operacyjnego i 1.2 mln zysku netto. Jak się ziści, to pamiętajcie że dawałam każdemu 2 razy tyle co Jethro :).
a ja myślę, że będzie raczej ta pesymistyczna wersja teraz jeszcze, co i tak nie będzie miało większego znaczenia, najgorsze scenariusze są w cenie, może być tylko lepiej - najpierw trochę lepiej, później lepiej, później najlepiej:)
dobra, wpadnę później - raport i to tak trzeba sobie będzie spokojnie zostawić na weekend do przetrawienia; nie pozwólcie tym dziadom znów popsuć kursu na koniec, a zwłaszcza w dogrywce - wtedy opłaca się chyba kupować, bo jest najtaniej:)
jak ktoś znajdzie sposób, jak tu ściągnąć Jethro z powrotem, to do wczorajszej propozycji Sheriffa dorzucam 10 akcji Polnej:)
ja wierzę, że jak teraz jest na Parkiecie, to jest na tyle zajęty, że nie ma po prostu czasu do nas zajrzeć, ale w końcu znajdzie choć chwilkę, choć na razie tylko jakaś jego słynna przyśpiewka lwowska:)
Autor: ~Basia [85.222.86.*], 2009-05-15 13:14
jak chcesz go mieć na tym forum to po prostu wyślij pijoka na parkiet. Jak się popsztykają to Jethro wróci tu propagować, bo gdzie ma pójść