| Ile trwa taka fuzja spółek? | ~dixit | 4 | 2023-04-24 03:10 |
| Mamy opinię z badania planu połączenia | ~criss | 2 | 2023-04-12 23:17 |
| Wszystko co najgorsze już za nami | ~analistyk | 1 | 2023-03-26 09:29 |
| koniec pewnie jak na Qumaku będzie | ~vienna | 4 | 2023-03-15 08:55 |
| Kierunki rozwoju idealne | ~ewix | 6 | 2023-03-15 08:33 |
| W środę ZWZ | ~Vavaro | 5 | 2023-03-14 05:06 |
| Wolny z RN konsekwentnie zbiera papier | ~unimil | 5 | 2023-03-14 03:48 |
| Euvic rusza z tematem | ~animex | 4 | 2023-03-14 03:48 |
| Plan połączenia podpisany | ~happy | 1 | 2023-03-07 09:40 |
| Kiedy połączenie z ptakiem? | ~amigos | 2 | 2023-03-01 09:34 |
| Euvic SA wykasował wszystkie raporty finansowe | ~xzc | 1 | 2023-02-01 21:50 |
| Euvic coraz mocniejszy na giełdzie | ~fadi | 3 | 2023-01-26 08:34 |
| PTAG - ktoś wie coś więcej? | ~bird | 2 | 2023-01-23 04:51 |
| Jakie wyniki za półrocze? | ~timon | 6 | 2023-01-18 03:45 |
| Emisji nie będzie | ~zenek | 5 | 2023-01-18 03:29 |
| Emisja z PP | ~torro | 9 | 2023-01-18 03:00 |
| Kniszner wyszła z akcjonariatu | ~Krzysztof | 2 | 2023-01-17 06:26 |
| Euvic i January mają porozumienie | ~Jorge | 7 | 2023-01-13 11:39 |
| Euvic rozdaje już karty? | ~animal | 3 | 2022-11-02 12:22 |
| Odejście Magdy Kniszner z RN... | ~informatyk | 3 | 2022-10-26 23:55 |
| Jakie półrocze? | ~siwy | 9 | 2022-10-26 23:38 |
| Czy emisja jest aktualna? | ~fanman | 3 | 2022-10-26 23:00 |
| Niezłe zmiany w organach | ~sven | 6 | 2022-10-24 19:23 |
| 4 zł to chyba dno | ~unger | 9 | 2022-10-16 23:43 |
| ktos wyjasni o co tu chodzi z obrotami ? | ~hmmmm | 4 | 2022-10-14 02:13 |
| Jest nowa strategia Unimy | ~intel | 2 | 2022-10-12 02:03 |
| To będzie dobry rok dla Unimy? | ~animal | 2 | 2022-08-25 17:20 |
| Wojtek Wolny kupuje akcje | ~filozof | 1 | 2022-07-08 15:43 |
| Spółka zapomniana | ~comarch2 | 3 | 2022-06-15 17:06 |
| raport kwartalny i strata na jedną akcję? | ~Graham | 2 | 2022-05-30 22:06 |