Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
An important Milestone has been achieved in the BAMBAM project ~Prezse 5 2023-07-18 08:18
XTPL JUTRO WYSTRZELI 14.07 ~Inwestor 26 2023-07-17 21:01
Sztuczne pompowanie kursu ~Lew 4 2023-07-17 20:30
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ~neox 2 2023-07-17 13:56
Ath soon ~Prezes 2 2023-07-17 11:44
Ale ubierają ludzi za chwilę Spadek cena emisyjna dużo niższa ~Ubrani 13 2023-07-15 19:42
Jak ładnie comparic pisze ~Szydera 2 2023-07-15 10:42
Widły ~jomjest 7 2023-07-14 23:49
Za chwilę info i - 20% ~Tak 7 2023-07-14 23:04
Zainteresowanie kilkukrotnie większe od wielkości oferty ~Szydera 18 2023-07-14 23:03
Ale będzie płacz ubranych ~Bob 2 2023-07-14 21:13
Wyli przy 40, wyli przy 100, wyli przy 150.... ~fan22 4 2023-07-14 21:01
Rysuje się ostatnia piąta fala. ~Ojojojo 10 2023-07-14 18:48
Ale skowyt peronowych maruderów... ~fan22 1 2023-07-14 18:30
Ale ubierają ludzi ~Lato 3 2023-07-14 17:55
Zaraz zjazd do 120-130 zl ~Ewakuacja 3 2023-07-14 16:29
UWAGA UWAGA ~HenioWskaźnik 1 2023-07-14 15:55
Ale napompowany balon ~Ubrani 1 2023-07-14 15:54
Spokojnie zaraz będzie Zjazd ~Zero 1 2023-07-14 15:53
W Niemczech dzisiaj znowu zakupy za 53,7 tyś. Euro ~Analityk12345 1 2023-07-14 14:48
We Frankfurcie juz 170 zł ~XTP 1 2023-07-13 21:39
2/5 ~Szydera 13 2023-07-13 11:18
Nowy fund na pokładzie ~widelec 1 2023-07-13 08:58
Dzisiaj Spekuła sztucznie podniosła kurs ~Bajdek 4 2023-07-13 00:32
Ostatnia emisja za nami. Lecimy na Unicorna i 2000 zł za akcję ~Pozdro 1 2023-07-12 19:50
Nowe ESPI o ostatniej emisji akcji ~Pozdro600 3 2023-07-12 18:09
Dzisiaj czerwień ~Korekta 1 2023-07-12 07:29
transakcje nr 306 307 308 309 ~japan 3 2023-07-12 00:58
Ale będzie płacz ubranych ~Cieplo 3 2023-07-12 00:50
Jutro korekta ktoś pod pompował kurs ~Jan 3 2023-07-11 18:56
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.