Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Oblicza biznesu - wielkie/malutkie - pewność podobna. ~iknac 3 2026-03-11 09:26
będzie, będzie, teraz to najświeższa będzie oplacalność w 2028 r ~iknac 1 2026-03-10 09:20
będzie, będzie, teraz to najświeższa będzie oplacalność w 2028 r ~iknac 1 2026-03-10 09:19
Wywiad z Prezesem tv Biznes24 ~Honsa 7 2026-03-09 12:23
Każda konferencja brzmi podobnie ~ubrany 2 2026-03-08 09:42
coraz bliższa zmiana na podium przecen, niedoszacowań kursów akcji ~iknac 1 2026-03-02 16:54
DODRUK AKCJI ~distefano 1 2026-02-27 19:19
Otwiera się okno na technologię XTPL ~info 3 2026-02-27 14:32
Zawarcie umowy z Manz Asia ~Yatz 6 2026-02-25 16:03
Przecież ten kurs wróci na 40zl.Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 3 2026-02-19 21:37
Prosta kalkulacja 20mln na 300tys akcji = 66,66zlł ~Acro 1 2026-02-15 14:32
Prosta kalkulacja 15mln na 300tys akcju = 50zł ~Honza 19 2026-02-14 14:44
Oj tu chyba będą testowane dołki historyczne ~eduardo 3 2026-02-13 18:28
No to lecimy na 60zł a potem 40 ~Inżynier 9 2026-02-10 15:32
Czemu tu tak słabo? ~Gekon 7 2026-02-03 10:30
XTPL z rekordową sprzedażą w 2025 r ~info 11 2026-01-28 20:21
Kierunek 90 zł ~Geko 5 2026-01-28 13:57
Latawce, szybowce na powiew teorii... ~lau 1 2026-01-27 11:07
od słabego IV q 2025r odsłona.... ~iknac 1 2026-01-23 10:08
Next Flex ~Szydera 4 2026-01-10 09:46
Spółka zapowiedziała split 1:10 ~Japan 3 2026-01-09 09:48
I co domy z basenami miały być a tu przyjdzie wam walic dinks ~Bzymbzymk 4 2026-01-07 14:18
A na podium przecen poruszenie.. ~lau 1 2025-12-30 16:19
Umowa o produkcji DPS w Estonii ~kogut 5 2025-12-22 19:17
o... o wesołości....nawet forum xtpl opustoszałe... ~iknac 5 2025-12-18 17:28
Fabryka Chiny ~Szop 4 2025-12-06 11:08
Tajwan i Korea ~Filip 3 2025-12-05 21:04
fakty vs. mity ~widelec 12 2025-12-02 14:24
Inwestor chce dać co najmniej 10 mln euro ~Honza 11 2025-12-01 13:03
26.11.2025 konferencja o 11:00 ~Honza 5 2025-11-27 13:03
[x]
XTPL -1,70% 63,50 2026-06-23 11:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.