Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
w 2020r IIQ zarobili 117mln i spadło z 25zł na 13zł ~Mando 1 2025-10-29 10:01
cokolwiek by tu nie było i tak spadnie ~pupa 3 2025-10-29 09:51
giełda jeszcze nie raz zadziwi, taki jej urok ~poliniak 3 2025-10-29 09:49
Ludzie DRAMAT sprzedawajcie - zysk leci w dol ~LOL 2 2025-10-29 09:49
Ktoś świetnie wychodzi z akcji ~szeryf 2 2025-10-29 09:46
Dzisiejszy kurs min. 61,86 - max. 68,26pln - nieźle pojechali! ~oko_proroka 2 2025-10-29 09:43
dont warry be happy ~xtb 1 2025-10-29 09:42
48 bronic jak konstytucji maxswinger 4 2025-10-29 09:29
kurs już 67zł ~WilkZGPW 1 2025-10-29 09:26
Strategia ~strateg 3 2025-10-29 09:21
suprise ~Ace 1 2025-10-29 09:19
zaskakująco ~joł 5 2025-10-29 09:18
Pięknie to shorty rozegrały ~osbo 1 2025-10-29 09:17
dzien doberek :) zaczynam obserwowac. ~realista7201velCzysc 3 2025-10-29 09:17
Pięknie odbierają akcje - kolejna lekcja dla strachliwych ~oko_proroka 1 2025-10-29 09:15
zejdźcie na ziemię spekulanci ~WilkZGPW 1 2025-10-29 09:06
Dramat akcjonariuszy trwa ~Ryszard 1 2025-10-29 09:06
jeszcze dzisiaj na zielono > 100zł ~niko 1 2025-10-29 09:04
jak dobrze, że są otware krótkie pozycje ~INVESTYCJA 1 2025-10-29 09:04
50 się wybroni ? ~Tyle_w_temacie 1 2025-10-29 08:52
Kupuj gdy leje się krew ~tylenadzis 3 2025-10-29 08:49
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. ~Inwestoor 1 2025-10-29 08:49
Przed widłowym dziś ciężki dzień. ~qwerty 1 2025-10-29 08:48
✏️ WK = 14 PLN ~Gierek 1 2025-10-29 08:38
Teraz czas na ABB ~niedźwiadek 1 2025-10-29 08:21
Nie łapcie spadających noży! ~InwestorXTB 2 2025-10-29 08:17
Dobre wyniki - spadki, złe - wzrosty, może tak to tutaj działa? ~oko_proroka 1 2025-10-29 08:15
☢️ Otwarcie przy -50% ☢️ ~fredek 2 2025-10-29 08:14
buahahahaha superfan_xtb 1 2025-10-29 07:38
To nie jest firma tylko spółdzielnia samopomocy ~Chrumek 1 2025-10-29 07:27
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.