Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wyniki - zapraszam do dyskusji ~Realista 3 2025-10-29 21:40
Czekamy na fundusze short klub50milionow 1 2025-10-29 21:35
Krypto w XTB oferowane w oparciu o licencję cypryjską ~jan 2 2025-10-29 21:32
Zastanawiająco niski wymiar kary dobrze wróży ~oko_proroka 4 2025-10-29 17:59
65.60 zamknięcie nie jest źle ~Mentor 4 2025-10-29 17:53
Kończą się naiwni na CFD ~Kalkstein 10 2025-10-29 17:51
Ale beka ze spadzi. ~BekaZeSpadzi 1 2025-10-29 17:42
Na XTB drugi MRC - wspolczuje ale tak sie konczy ABB w rynek ~BedaSpadki 4 2025-10-29 17:02
no dobra nicponie ~mabmab 7 2025-10-29 16:27
Teraz zysk niższy, w IV kw może być wyższy fox- 8 2025-10-29 15:54
No to dywidendy na poziomie 3 ziko przy 2 ziko Asbis ~Elczapo 4 2025-10-29 15:27
Czy to koniec?- słabe wyniki ~sas 1 2025-10-29 15:21
nie jestem wielkim miłośnikiem XTB ale.... ~mocnyinvest 1 2025-10-29 14:35
do była super zastawka, pokazała kto git kto frajer ~Dexter 1 2025-10-29 12:49
2,8 mln ....juz zmieniło własciciela ~mabmab 1 2025-10-29 12:37
Domknięcie luki na 34 nieuniknione? ~Bartłomiej 3 2025-10-29 11:45
Planują pozyskiwać milion klientów rocznie ~oko_proroka 5 2025-10-29 11:23
Pół miliarda zysku może wygenerować ~mocarz 2 2025-10-29 11:21
zjedzie do 55 zł ~Ja 8 2025-10-29 10:59
Sprzedałem tydzień temu. Teraz nie kupuję ~Bartłomiej 1 2025-10-29 10:47
ALE WYLESZCZYLI XD ~tomas 4 2025-10-29 10:30
Nie wierzyłem ~saruman 5 2025-10-29 10:27
konferencja online ~dudus81a 4 2025-10-29 10:26
Short ratuje nam du*e? ~Dziadzia 3 2025-10-29 10:26
ale zastawka, sa gitowcy i frajerzy ~Dexter 1 2025-10-29 10:19
Prezes dzisiaj jest w Indonezji - optymizm w jego głosie ;) ~oko_proroka 1 2025-10-29 10:17
xtb pewnie samo skupowalo akcje hahah ~hah 1 2025-10-29 10:10
WYNIKI ~jazz 1 2025-10-29 10:05
w 2020r IIQ zarobili 117mln i spadło z 25zł na 13zł ~Mando 1 2025-10-29 10:01
cokolwiek by tu nie było i tak spadnie ~pupa 3 2025-10-29 09:51
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.