|
Czy XTB znowu oszukało AKCJONARIUSZY?
|
~Fifi
|
5
|
2023-03-15 08:57
|
|
Nie ma na czym grać obecnie boczniaki i na płasko
|
~Hhr
|
2
|
2023-03-15 07:34
|
| Mapa GPW: Allegro, Tauron, XTB, CI Games i Rainbow w centrum uwagi |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 12:25 |
|
Załatwią was Zabłockii Omar
|
~Jssj
|
10
|
2023-03-14 23:17
|
|
Xtb - cwaniaki
|
~Ex-Xtb
|
3
|
2023-03-14 22:38
|
|
Marina
|
~Kazimierz
|
6
|
2023-03-14 22:06
|
|
Dlaczego skup
|
~Kazimierz
|
17
|
2023-03-14 21:13
|
|
Trzeba mieć problemy ze wzrokiem
|
~Mirosław
|
10
|
2023-03-14 21:09
|
|
Okazja do zakupów
|
~Kasztan
|
2
|
2023-03-14 20:49
|
|
Zaorski dziś znów prawie 700k pln w plecy dzień jak co dzień
|
~AdamSmith
|
10
|
2023-03-14 20:48
|
|
siara porownuje xtb do cdr :D chce zeby zabrzmialo pozytywnie
|
~heh
|
4
|
2023-03-14 15:12
|
|
Fajnie popatrzeć jak się Bb [37.248.200.*] klepie z Hue [31.60.93.*]
|
~Tomaszek
|
3
|
2023-03-14 12:31
|
|
Kiedy projekt?
|
~James
|
6
|
2023-03-14 12:03
|
|
Homar cicho siedzi w budzie jak Zyznowski
|
~Prawda
|
1
|
2023-03-14 12:02
|
|
Ekstaza bo spada 2% po wzrostach +109% w 12 m-cy
|
~oko_proroka
|
1
|
2023-03-14 11:52
|
|
Akcjonariusze wyrazili dokładnie co myślą o zamianie
|
~Ty
|
2
|
2023-03-14 11:46
|
|
Kolejna podbitka u ubranie w syfa
|
~Jsjs
|
1
|
2023-03-14 11:46
|
|
I niżej śmieć i niżej i niżej
|
~Hue
|
4
|
2023-03-14 11:45
|
|
MAŁO WIARYGODNI!!!!!
|
~Marco
|
2
|
2023-03-14 11:30
|
|
Po ile chcielibyście w skupie ?
|
~kolo
|
1
|
2023-03-14 11:19
|
|
Mowili wam ze drugi mercator a wy dalej swoje
|
~Jw
|
5
|
2023-03-14 11:13
|
|
Pytanie o skup
|
~AniNaganAniTroll
|
13
|
2023-03-14 09:45
|
|
Jak macie problem ze skupem to popatrzcie na mercatora lub sprzedajcie
|
~Kli
|
1
|
2023-03-14 09:31
|
|
Jak macie problem ze skupem to popatrzcie na Kruka lub sprzedajcie xd
|
~Wiemocogram
|
2
|
2023-03-14 09:06
|
|
Zaraz konie Kwartału?! Kiedy PROJEKT?
|
~James
|
1
|
2023-03-14 08:22
|
|
Co tu za sekta siedzi na papierze ?
|
~Handlowiec
|
21
|
2023-03-14 06:06
|
|
Dywidendę zamienili na skup - mercator bis
|
~Jw
|
2
|
2023-03-14 01:05
|
|
Jak słucha w tel tej szopi ku zaroskeigo to widzę że XTB pięknie się
|
~AdamSmith
|
2
|
2023-03-14 00:40
|
|
No, to czeka nas minimum miesiąc solidnych wzrostów
|
~Jajko
|
1
|
2023-03-13 23:19
|
|
Piramida finansowa Omara i Zabłockiego
|
~Vbb
|
4
|
2023-03-13 22:37
|
|
Gdzie jest ta nowość!!!!!!!!!
|
~Ggg
|
6
|
2023-03-13 21:52
|