To naganiacz pewnego Pana który kupił więcej akcji niż wam się może wydawać. Sprzedanie takiej ilości to trwa tygodniami. Marina za jakiś czas zniknie jak Pan upłynnić swoje akcje. Kumaci mogą się domyślić kim jest ten Pan:) Nie zauważyliście ze odkąd Marina nagania to akcje tanieją?