Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Matiz jaki zysk w I kwartale prognozujesz? ~Javek 1 2020-05-10 12:42
Gratulacje dla Novavis ~Taxi_driver 4 2020-05-08 22:11
No i co? ~Oz 1 2020-05-08 22:07
200 MW własnych projektów elektrowni PV - WYJAŚNIENIE ~Matiz 3 2020-05-08 20:14
Pomału ale nieubłaganie nadchodzi czas na nowe ~KotFilemon 1 2020-05-08 16:02
Przekazanie projektów 60 MW do końca czerwca? ~investingrowth 3 2020-05-08 14:28
TAKA oto informacja szpadel 1 2020-05-08 11:26
Raport Miesięczny - 2 kontrakty na budowę elektrowni w MAJU ! ~Matiz 4 2020-05-07 22:59
Novavis był już w pobliżu 15 zł. Idzie wyżej. Rozważ(my) lock-up 2023. ~eo 8 2020-05-07 22:52
Skąd ten spadek? ~remaps 5 2020-05-07 15:13
my nie zwalniamy my przyjmujemy ~rtomala 13 2020-05-07 12:21
klub kolarski novavis kolejne kółeczko za nami i jazda na nastepne tfu ~szulerniarządzi 1 2020-05-07 12:07
Decydująca chwila ~Marek 5 2020-05-06 21:41
PORÓWNANIE RAPORTU SPÓŁEK OZE 1-3KW 2019 ~Matiz 22 2020-05-06 20:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-05-06 16:20
w 4 dni prawie 50% FF się przemieliło ~tadzik 4 2020-05-06 16:16
Jutro raport za kwiecień ~Kosmaty 3 2020-05-06 13:30
A co tu się dzisiaj...? konserwatywny 13 2020-05-06 12:03
dziś kolejne +10 / +15% piterr 2 2020-05-06 09:32
Raport za 10 dni, w każdy dzień +10% a po raporcie ~TomOrazAla 4 2020-05-05 16:08
Mariolki ~WaszMalvie 1 2020-05-05 14:45
Większy zysk z OZE niż z energii konwencjonalnej - Tauron ~Matiz 2 2020-05-05 14:44
Ankieta. Novavis wysoko: darusuk 3 2020-05-05 10:06
8,50 ~Mariola 3 2020-05-05 09:59
Witam po weekendzie ~Mariola 6 2020-05-04 17:18
Branża ze wsparciem i przyszłością ~Matiz 2 2020-05-03 17:27
9 zł niestety chyba dziś nie do przejścia...szkoda... ~Javek 4 2020-05-03 13:40
120 mln zł vs 940 mln zł - taka jest ~investingrowth 22 2020-05-02 21:06
Brakuje mi tych dawnyc merytorycznych dyskusji i analiz... ~Javek 10 2020-05-02 19:00
2.5 mln zysku netto w I kw mozliwe? ~Javek 11 2020-05-01 22:56
[x]
VOOLT 4,81% 1,42 2026-06-26 09:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.