Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czyste powietrze - jak branża wspierana przez UE i rząd ma ucierpieć? ~Matiz 1 2020-04-30 15:38
Przyszłość ~s1Kevin 1 2020-04-30 10:41
Mam akcje, ale wyniki columbusa sa za poczatek roku ~fakir 1 2020-04-30 09:07
Nie jest dobrze ~Mariola 3 2020-04-30 06:42
6.10 ~Mariola 27 2020-04-30 05:51
7,96 ~Mariola 2 2020-04-30 01:00
Ubrani wystąp ~Życie 6 2020-04-29 22:15
Info Novavis ~Matiz 5 2020-04-29 20:35
lider columbus leje smiecia ąz milo gdzie jestescie naganiecze na shita ~novavisśmieć 9 2020-04-29 18:28
Wyniki Columbus - branża żyje ~Matiz 7 2020-04-29 17:09
Blokady blokadami ,a realia rynku PV są takie ~Matiz 2 2020-04-29 14:55
Balon columbus powoli rosnie a my drepczemy w miejscu... ~gleny 3 2020-04-29 13:04
jakie to uczucie posiadac w portfelu najgorsza spółke od fotowoltaiki? ~novavisśmiećjakinn 6 2020-04-28 11:10
Będzie dobrze. ~qwerty 4 2020-04-24 09:59
Czytać i spokojnie inwestować. ~qwerty 5 2020-04-23 15:40
Nowy investor ~Wwz 11 2020-04-23 09:18
Wy tu pitu pitu ,a ~Matiz 4 2020-04-22 22:51
koronawirus i smog ~stefan 1 2020-04-22 20:42
To największy gniot w całym OZE ~Inwestor 2 2020-04-22 17:17
To gniot najgorszy w OZE ~Bula 2 2020-04-22 16:10
KOMPUTRONIK ZACZYNA JAZDE PO KOREKCIE!! :) ~INFO 1 2020-04-21 13:24
Oj, 7 z kawałkiem... ~Baja 24 2020-04-21 12:42
Marshall wyprzedaje ~Cichy_inwestor 3 2020-04-20 16:39
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 38 2020-04-19 12:46
7,18 ~Mariola 1 2020-04-18 00:42
7,24 ~Mariola 7 2020-04-16 23:29
pytanie z innej beczki ~nick 4 2020-04-16 11:56
Hyundai Motor Securities a Novavis ~energetikos 9 2020-04-15 23:07
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 25 2020-04-15 17:57
około 200 MWp ~novy 1 2020-04-15 09:35
[x]
VOOLT 4,81% 1,42 2026-06-26 09:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.