| Czyste powietrze - jak branża wspierana przez UE i rząd ma ucierpieć? | ~Matiz | 1 | 2020-04-30 15:38 |
| Przyszłość | ~s1Kevin | 1 | 2020-04-30 10:41 |
| Mam akcje, ale wyniki columbusa sa za poczatek roku | ~fakir | 1 | 2020-04-30 09:07 |
| Nie jest dobrze | ~Mariola | 3 | 2020-04-30 06:42 |
| 6.10 | ~Mariola | 27 | 2020-04-30 05:51 |
| 7,96 | ~Mariola | 2 | 2020-04-30 01:00 |
| Ubrani wystąp | ~Życie | 6 | 2020-04-29 22:15 |
| Info Novavis | ~Matiz | 5 | 2020-04-29 20:35 |
| lider columbus leje smiecia ąz milo gdzie jestescie naganiecze na shita | ~novavisśmieć | 9 | 2020-04-29 18:28 |
| Wyniki Columbus - branża żyje | ~Matiz | 7 | 2020-04-29 17:09 |
| Blokady blokadami ,a realia rynku PV są takie | ~Matiz | 2 | 2020-04-29 14:55 |
| Balon columbus powoli rosnie a my drepczemy w miejscu... | ~gleny | 3 | 2020-04-29 13:04 |
| jakie to uczucie posiadac w portfelu najgorsza spółke od fotowoltaiki? | ~novavisśmiećjakinn | 6 | 2020-04-28 11:10 |
| Będzie dobrze. | ~qwerty | 4 | 2020-04-24 09:59 |
| Czytać i spokojnie inwestować. | ~qwerty | 5 | 2020-04-23 15:40 |
| Nowy investor | ~Wwz | 11 | 2020-04-23 09:18 |
| Wy tu pitu pitu ,a | ~Matiz | 4 | 2020-04-22 22:51 |
| koronawirus i smog | ~stefan | 1 | 2020-04-22 20:42 |
| To największy gniot w całym OZE | ~Inwestor | 2 | 2020-04-22 17:17 |
| To gniot najgorszy w OZE | ~Bula | 2 | 2020-04-22 16:10 |
| KOMPUTRONIK ZACZYNA JAZDE PO KOREKCIE!! :) | ~INFO | 1 | 2020-04-21 13:24 |
| Oj, 7 z kawałkiem... | ~Baja | 24 | 2020-04-21 12:42 |
| Marshall wyprzedaje | ~Cichy_inwestor | 3 | 2020-04-20 16:39 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 38 | 2020-04-19 12:46 |
| 7,18 | ~Mariola | 1 | 2020-04-18 00:42 |
| 7,24 | ~Mariola | 7 | 2020-04-16 23:29 |
| pytanie z innej beczki | ~nick | 4 | 2020-04-16 11:56 |
| Hyundai Motor Securities a Novavis | ~energetikos | 9 | 2020-04-15 23:07 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 25 | 2020-04-15 17:57 |
| około 200 MWp | ~novy | 1 | 2020-04-15 09:35 |