https://www.money.pl/gielda/polska-i-7-innych-panstw-zwrocily-sie-do-ke-ws-wykorzystania-oze-w-gospodarce-6507976230479489a.html
Dziwię się że ludzie tak słabo zareagowali na taką wiadomość.
Przecierz jeśli tosię uda to będzie coś niesamowitego dla OZE
a i jeszcze to
--Polska i 7 innych państw zwróciły się do KE ws. wykorzystania OZE w gospodarce
--KE poparła wnioski państw, które pomogą przygotować plan 'zielonej transformacji
a tu link do tych informacji
https://www.money.pl/gielda/przeglad-prasy-6508204786038913a.html