Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Z nieba znowu sypią - 7 tys ~Matrix 2 2020-07-08 17:48
Oj tam Oj tam wielka panika ... niechcący mi się kliknęło ... ~Matrix 3 2020-07-08 14:22
Tu macie wszystko wyliczone i objaśnione przez analityka ALFĘ ~Matrix 6 2020-07-08 13:53
GREMPCO -kolejne dofinansowanie 4 miliony ~superinwestor 1 2020-07-08 11:55
Dokapitalizowanie spółki Voolt ~Matiz 13 2020-07-08 10:14
NC Focus ~rtomala 24 2020-07-08 10:14
Jeżdżą na WZA a nie wiedzą kompletnie nic !! Ubaw i polewka ! ~Matrix 5 2020-07-08 10:12
nawet rubicon bije na głowę tą perłe ~egon 1 2020-07-08 09:58
no i gdzie ten szał? ~egon 2 2020-07-08 09:24
W przyszłym Novavis Group ~Jacek 1 2020-07-08 06:49
GPW ~Koronka 3 2020-07-07 20:44
Novavis. Rubicon - wykres 5-letni więc trochę więcej umiaru, Panowie. ~eo 1 2020-07-07 20:13
Novavis Legion Trzynasty przekracza rzeczkę Rubicone: 15 => 20 => 25 zł ~eo 4 2020-07-07 17:19
Trwa wydobywanie akcji od "słabych charakterów" ~Matrix 2 2020-07-07 17:11
no i po euforii ~egon 1 2020-07-07 09:25
Columbus C/Z 97,88 Novavis C/Z 25,88 !! ~matrix 6 2020-07-07 09:11
ojojojjjj ~oldboy 11 2020-07-06 23:19
Prezes sprzedał akcje PCK ~Matiz 14 2020-07-06 22:16
Niesamowite !! Emigrancie z BIEDASZYBÓW zjedli ~matrix 2 2020-07-06 17:32
Prezes akcje wywala -po szczytach niestety ~root 6 2020-07-06 17:25
Jak się pośpieszycie to jeszcze zdążycie tanio sprzedać ~samogon 1 2020-07-06 16:31
Na horyzoncie ~kuku 1 2020-07-06 15:44
Jeszcze tylko MLS do kompletu ~Bartosz 1 2020-07-06 13:56
Info !! ~Mag 4 2020-07-05 16:58
COLUMBUS zapyla w górę jak rakietnica ! ~PO 11 2020-07-05 15:41
Słabo tutaj zobaczycie na columbusa ~Nick 2 2020-07-03 23:59
Cybaton zaraz będzie droższy od Novavis ~JJ 4 2020-07-03 21:49
Czas na INVESTEKO ~Rik 1 2020-07-03 11:36
Tomala - Tam i z powrotem ... ~PO 7 2020-07-02 10:44
nieuk tomala: flaszka i dwa tysie akcji ~oldboy 21 2020-07-02 07:59
[x]
VOOLT -8,75% 1,46 2026-06-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.