Spółka jest warta blisko 0, umowa z wydawca jest w gruncie rzeczy lichwiarska pożyczka, w zapasach ukryte 10mln które trzeba będzie pokazać w stracie, spółka nie ma kasy na koncie i wiele innych smaczków. Gra jaka by nie była, na steamie jest 30premier dziennie, najlepsze Indie się nie przebijają.
Jedyny sensowny temat z małych dew ,który ma rzeczywiste dynamiki, ma kilka mln na koncie i który realnie zarabia i ma moze być opcja o której marzycie to Carbon Studio. Przypomnę się za pare miesiecy