|
niezły graf, choć nie na temat :).
|
~wers
|
1
|
2020-01-29 15:22
|
|
znowu day traderzy, zobaczymy na ile spekule pary starczy
|
~rolnik
|
5
|
2020-01-29 14:36
|
|
Kumy... to jeszcze wybije...
|
~Ruchanienagrubo
|
1
|
2020-01-29 14:35
|
|
pamietajcie-na podbitce sprzedajemy, potem dokupujemy, juz 3.raz
|
~rolnik
|
9
|
2020-01-28 23:43
|
|
Skoro
|
~Zielarz
|
3
|
2020-01-28 22:15
|
|
Czy ktoś ma średnia powyżej 4 i jeszcze wierzy ?
|
~Golikan
|
20
|
2020-01-28 22:07
|
|
A o tym jakby się zapomniało
|
~Rem
|
4
|
2020-01-28 19:56
|
|
uwaga blooberek przed wybiciem na 100 zl, nie naganiam mam..
|
~rolnik
|
3
|
2020-01-28 14:15
|
|
Trzeci projekt
|
~adam43
|
1
|
2020-01-28 12:57
|
|
Nowe info i juz troluja specjalnie
|
~TOMEK
|
1
|
2020-01-28 11:09
|
|
ARIA - nowa gra. Info.
|
~wers
|
9
|
2020-01-28 11:00
|
|
info ok ale raczej neutralne dla kursu, czyli znowu podbitka
|
~rolnik
|
5
|
2020-01-28 10:22
|
|
dzis nasz prezes zarabia na NO GRAVITY , kupiil po 11 gr 23.12.19
|
~ono
|
5
|
2020-01-28 10:18
|
|
Wiecie?
|
~CWAfun
|
1
|
2020-01-28 09:48
|
|
ostatni byly dwie podbitki do ponad 3 zl a potem spadek na 2,4
|
~rolnik
|
1
|
2020-01-28 09:46
|
|
Czo to?
|
~Trader
|
1
|
2020-01-28 09:30
|
|
nowa gra aria info
|
~rolnik
|
1
|
2020-01-28 09:29
|
|
a kto nam tutaj z rana wzrosty serwuje, moze dotarlo do prezesa,ze sie
|
~rolnik
|
1
|
2020-01-28 09:26
|
|
wyniki bigbena z 20.01.2020 za okres 31.12.2019 czyli
|
~rolnik
|
5
|
2020-01-28 09:08
|
|
DLC Bee Simulator - kiedy pierwsze ?
|
~Ka
|
3
|
2020-01-28 09:07
|
|
Pany
|
~adam43
|
3
|
2020-01-27 19:45
|
|
Oficjalnie spolka pogrzebana na wieki
|
~BOLEUSZ
|
11
|
2020-01-27 16:12
|
|
panie Rosinski ,moze zdradzi pan troszeczke, tak mowil pan niedawno
|
~ono
|
7
|
2020-01-27 14:13
|
|
wyniki kwartalne BIGBEN
|
~ka
|
8
|
2020-01-27 14:03
|
|
dzieki za tanie akcje, tymczasem w Japonii
|
~ka
|
6
|
2020-01-27 10:16
|
|
cd otrzymal interpretacje, varsav niech tez wystapi
|
~rom
|
2
|
2020-01-25 22:51
|
|
Czy sprzedali chociaż 10 tys szyuk ?
|
~Barbapapa
|
13
|
2020-01-24 19:39
|
|
Pytanko
|
~Inwestor
|
6
|
2020-01-24 15:42
|
|
Zaczyna mnie irytowac ta spolka
|
~BOLEUSZ
|
23
|
2020-01-23 20:59
|
|
Bez oczekiwań
|
~Jacek
|
3
|
2020-01-23 20:35
|