Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
niezły graf, choć nie na temat :). ~wers 1 2020-01-29 15:22
znowu day traderzy, zobaczymy na ile spekule pary starczy ~rolnik 5 2020-01-29 14:36
Kumy... to jeszcze wybije... ~Ruchanienagrubo 1 2020-01-29 14:35
pamietajcie-na podbitce sprzedajemy, potem dokupujemy, juz 3.raz ~rolnik 9 2020-01-28 23:43
Skoro ~Zielarz 3 2020-01-28 22:15
Czy ktoś ma średnia powyżej 4 i jeszcze wierzy ? ~Golikan 20 2020-01-28 22:07
A o tym jakby się zapomniało ~Rem 4 2020-01-28 19:56
uwaga blooberek przed wybiciem na 100 zl, nie naganiam mam.. ~rolnik 3 2020-01-28 14:15
Trzeci projekt ~adam43 1 2020-01-28 12:57
Nowe info i juz troluja specjalnie ~TOMEK 1 2020-01-28 11:09
ARIA - nowa gra. Info. ~wers 9 2020-01-28 11:00
info ok ale raczej neutralne dla kursu, czyli znowu podbitka ~rolnik 5 2020-01-28 10:22
dzis nasz prezes zarabia na NO GRAVITY , kupiil po 11 gr 23.12.19 ~ono 5 2020-01-28 10:18
Wiecie? ~CWAfun 1 2020-01-28 09:48
ostatni byly dwie podbitki do ponad 3 zl a potem spadek na 2,4 ~rolnik 1 2020-01-28 09:46
Czo to? ~Trader 1 2020-01-28 09:30
nowa gra aria info ~rolnik 1 2020-01-28 09:29
a kto nam tutaj z rana wzrosty serwuje, moze dotarlo do prezesa,ze sie ~rolnik 1 2020-01-28 09:26
wyniki bigbena z 20.01.2020 za okres 31.12.2019 czyli ~rolnik 5 2020-01-28 09:08
DLC Bee Simulator - kiedy pierwsze ? ~Ka 3 2020-01-28 09:07
Pany ~adam43 3 2020-01-27 19:45
Oficjalnie spolka pogrzebana na wieki ~BOLEUSZ 11 2020-01-27 16:12
panie Rosinski ,moze zdradzi pan troszeczke, tak mowil pan niedawno ~ono 7 2020-01-27 14:13
wyniki kwartalne BIGBEN ~ka 8 2020-01-27 14:03
dzieki za tanie akcje, tymczasem w Japonii ~ka 6 2020-01-27 10:16
cd otrzymal interpretacje, varsav niech tez wystapi ~rom 2 2020-01-25 22:51
Czy sprzedali chociaż 10 tys szyuk ? ~Barbapapa 13 2020-01-24 19:39
Pytanko ~Inwestor 6 2020-01-24 15:42
Zaczyna mnie irytowac ta spolka ~BOLEUSZ 23 2020-01-23 20:59
Bez oczekiwań ~Jacek 3 2020-01-23 20:35
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 09:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.