Kombinacje i nic więcej uważam że Varsaw stworzył dobrą niszową grę ale coraz bardziej mi się wydaje że szkoda trzymać kapitał i żebrać o jakieś informacje zarząd robi k..pe na akcjonariuszy to 2.60 z groszami przez 3 miesiące i znak zapytania to już z szacunku do samego siebie trzeba dać sobie spokój. Nie naganiam na spadki życzę wszystkim akcjonariuszom zysków z Varsaw a twócom gry gratuluje dobrej gry i zmieńcie sobie zarząd to więcej osób w Was zainwestuje bo jesteście tego warci pozdrawiam