Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
3 juz jest przeszloscia, kiedy 4 przebijemy ~ono 34 2020-02-07 10:21
Jak to dziś wygląda z kursem ? ~Reblew 6 2020-02-07 06:19
po sukcesie bee czas obrac strategie jak bloober czyli A A A ~ono 1 2020-02-05 18:50
Wers pytanie mamy szansę na przebicie 5? ~Reblew 2 2020-02-05 16:37
Varsav fajny wykres... ~zibi 4 2020-02-05 11:46
jakie jest wasze zdanie? ~CWA_SA_fan 9 2020-02-05 11:40
"Naked and Afraid: The Game" TO BĘDZIE PETARDA i HIT 2020 roku na rynku ~nagan 1 2020-02-05 10:56
S T A R T ~ono 1 2020-02-05 09:12
Tylko mała iskierka ~Trader 1 2020-02-05 09:08
Ovid Works-Metamorphosis ~Tom73 5 2020-02-04 20:51
Kiedy wejdziemy na 3... Z przodu ~Reblew 5 2020-02-04 20:40
BeeSim nominowana do nagrody Pegases 2020 ~Nagrody 1 2020-02-04 19:50
Zaczynają gadać ~Tome 2 2020-02-04 16:02
Jaki kurs ? ~Reblew 4 2020-02-04 09:59
ONE MORE LEVEL juz jego, zapraszamy tutaj ~rolnik 2 2020-02-03 17:07
moim zdaniem,powinen sie ukazac raport,nie ma mowy o "kazdego pelnego"kw ~rolnik 4 2020-02-03 15:49
juz bylo do 3 x w gore a potem w dol, teraz juz wzrost na powaznie ~rolnik 19 2020-02-03 15:08
czy nasz GURU tez do nas zawita Czytac!! sa podstawy tak sadzic ~rolnik 1 2020-02-03 10:56
Jaki kurs ? ~Danke 2 2020-02-03 09:05
Bolek kurs ci ucieka ~Trader 9 2020-02-02 18:34
MrBeast ~Pyk 3 2020-02-02 10:13
Wers jesteś na 01Cyb ? ~Reznor 10 2020-01-31 15:59
Dawać na 4 bo czas ~Trader 2 2020-01-31 12:22
analiza techniczna (prawie :)) od TopStock ~wers 4 2020-01-31 10:50
Wywiad z zarządem Varsav ~luk 12 2020-01-31 08:58
Bee nominowana do pegaza w kategorii gra zagraniczna ~Igła 10 2020-01-30 14:59
Wywiad z Prezesem Ovidow ~gpw_maniak 2 2020-01-29 20:36
Drugi dzień z rzędu robią fałszywą podbitkę ~abc 3 2020-01-29 19:06
trolle swoje, Bigben ( wydawca Bee swoje ) - rekordowe wyniki dzieki Bee ~ka 36 2020-01-29 16:25
znowu im glupoty w glowie, znowu podbitka? wiadomo co robic ~rolnik 2 2020-01-29 15:36
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 09:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.