Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dramat ~adam43 79 2020-02-21 14:56
kupilem dzis150.000 akcji po 2,77 zl kto sprzedawal? ~rolnik 6 2020-02-21 14:14
Gra o psie i jego instynktach ~straszneinformacje 1 2020-02-21 11:03
Panie Rosinski ~Szerszen 11 2020-02-20 22:51
Farsa i tyle ~BOLEUSZ 5 2020-02-20 20:24
Masakra.Znowu spada syffff ~gracz 3 2020-02-20 01:25
Ścierwo wraca do punktu wyjścia? ~Omg 3 2020-02-19 09:51
No i kiedy będzie tak u nas? ~Hmmm 8 2020-02-18 19:33
500 koła póki co ~Johny 2 2020-02-18 15:30
Oni juz wiedzą ~AntyLeszczan 1 2020-02-18 14:36
w koncu i chyba my ruszamy,kierunek 3 ~rolnik 6 2020-02-18 13:28
Czy ja dobrze widziałem? ~Tyk 6 2020-02-18 12:27
Lada dekada tu moze byc atak na 3.2 PLN ~GNIOT 2 2020-02-17 18:35
Kiedy Varsav ???? ~zibi 3 2020-02-17 17:30
Już niedługo ~Rem 3 2020-02-17 12:32
Coś w planach ? ~Kaktusowy 9 2020-02-16 22:08
Kiedy raport za 4Q bo nigdzie nie można znaleźć? ~amuel 2 2020-02-16 07:19
Polecam spółkę Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA ~PTW 1 2020-02-15 09:01
Paskudna firma ~BOLEUSZ 31 2020-02-13 20:36
Ścieżka dzwiękowa Bee Simulator ~Trader 11 2020-02-13 18:36
Gang bang przeważnie kończy się zaczerwienieniem ~Ruchanienagrubo 1 2020-02-13 18:33
Jak zajrzymy tu w 2022 r pewnie nadal bedzie 2.8 PLN ~ixi 10 2020-02-12 18:43
Nie dobrze.. ~Byk 5 2020-02-12 08:03
Czy są tu jeszcze akcjonariusze Starej Gwardii? :) ~wers 34 2020-02-11 22:28
Sygnał kupna MACD na tygodniówkach ~bART 5 2020-02-11 20:21
5 milionów w kasie - to kurs 5zł ... ~Pablo 23 2020-02-11 08:10
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Statystki Bee Simulator - quo vadis Varsav? anonymous1919 15 2020-02-09 20:47
Wujek ostrzegał ~dobra-rada-wujek 5 2020-02-08 20:13
Analiza techniczna Varsav Game Studios SA (VAR) przed sesją 22-10 ~okey 7 2020-02-07 17:08
Końcówka szachowania jak wywala kurs to 40 procent pyknie ~Szachmat 20 2020-02-07 15:46
[x]
VARSAV -1,68% 0,47 2026-06-25 13:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.