Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wskaznik zlota ~bo 1 2020-02-28 14:37
Rolnik, bierz kredyt i kup .... teczkę !!! ~Łooooo 2 2020-02-28 13:39
jak zejdzie na 1,5 zl to biore kredyt i laduje ~rolnik 3 2020-02-28 12:52
Sprzedaż gier a koronawirus. Artykuł Parkietu ... ~wers 13 2020-02-28 12:32
przerwa od szkoly - popyt na gry ~zadowolony 2 2020-02-27 20:05
Jutro znowu spadki pewnie. ~Ruchanienagrubo 16 2020-02-26 12:59
Oddałem dzisiaj ~abc 12 2020-02-26 00:27
koronawirus sprzyja sprzedaży gier ~new 6 2020-02-25 19:50
Adam !!!!!!!! TNIJ STRATE TNIJ STRATE TNIJ STRATE ~Ancza 5 2020-02-25 15:03
zamurem ~zamurem 1 2020-02-25 14:22
Bezdomne psiaki uciekają z ula. ~straszneinformacje 3 2020-02-25 14:03
Milczenie owiec ~Rem 1 2020-02-25 11:56
Sztuczna podbitka żeby zarząd wyszedł? ~Hmm 19 2020-02-24 20:24
hop hop adasiu zmiękla ci faja ? ~Beeeeee 8 2020-02-24 15:02
Ruszyła strona E3 2020 - Targi za około 4 mies, ~Fixit 3 2020-02-24 12:00
Sprzedałem. Wyjaśnienia dla akcjonariuszy. ~wers 13 2020-02-23 20:46
Co tu taka cisza ~adam43 8 2020-02-23 14:50
Aria!! Cmok cmok, do nogi... ~straszneinformacje 5 2020-02-23 14:47
Nacon - sales of between 200,000 and 3 million copie ~wers 32 2020-02-22 23:21
Sprzedałem. ~wers 36 2020-02-22 21:27
Wers jesteś na stocku? ~Kolega 12 2020-02-22 18:50
wers kontra ono i sytuacja na varsav ~rolnik 13 2020-02-22 15:05
Wers, to do Ciebie. Nie hejt. Przeczytaj ! ~Akcjonariusz 20 2020-02-22 11:27
Wstyd dla spółki ~gggg 4 2020-02-22 07:28
Pazdur sprzedał varsav żeby dokupić farm 51 ~Kinto 1 2020-02-22 01:04
Który się cieszył że kupił? ~straszneinformacje 3 2020-02-21 23:48
Pazdur i wers sprzedali, rolnik kupil ~ono 2 2020-02-21 23:05
Apex dotkniętny ~Greg 1 2020-02-21 22:35
azeby wzroslo tutaj wszyscy musicie sprzedac...adas your turn:) ~Bigben 23 2020-02-21 21:42
Pazdur zawsze sprzedaje na gorkach, 26-27.listopada tez sprzedawal ~ono 3 2020-02-21 20:50
[x]
VARSAV -1,68% 0,47 2026-06-25 13:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.