Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kurs bez powodu nie rosnie ~mazak 35 2020-04-21 23:34
pytanie do wersa ~zenekbohenek 6 2020-04-21 23:26
Trwałe wybicie jeszcze nie teraz ? ~Fryzjer 4 2020-04-21 16:29
Rynek gier VR korzysta na epidemii COVID-19. ~Autor 1 2020-04-21 13:10
Chyba zarząd wziął się do roboty ~Rolls 2 2020-04-21 10:42
Rozpoczęcie negocjacji umowy wydawniczej z podmiotem z Rumunii ~azm 1 2020-04-21 10:11
Rozpoczęcie negocjacji umowy wydawniczej z podmiotem z Brazylii ~azm 16 2020-04-20 22:07
Czyżby kolejna ściema zarządu pod wywalenie akcji? ~Longterm 12 2020-04-20 20:23
Warto zerknąć ~Olo 1 2020-04-20 14:59
Mało czasu ~Trader 1 2020-04-20 12:36
Czyżby coś z kickerem? ~Bambosz 1 2020-04-20 10:45
21 - 24 kwietnia CAPITAL MARKET WEEK ~fryzjer 3 2020-04-19 20:21
targi E3 online i Giganci w nowej odsłonie ???? ~zenek 2 2020-04-19 16:59
Nowa gra na Varsaw? ~Marakesz 6 2020-04-17 13:38
Ale tutaj cisza ~Hmm 17 2020-04-17 13:26
chyba january sie ujawni ??? ~rolnik 1 2020-04-17 12:31
Varsav w Japonii ~JAro 3 2020-04-15 17:06
Zbieramy siłę na 2 zł ? ~dborek95 13 2020-04-14 21:42
Ovid wchodzi na giełdę w Q1 2020 :). Info. ~wers 14 2020-04-10 21:01
rynek docenia Ovid ~santa_k15 2 2020-04-09 09:36
Ovid ~adam43 3 2020-04-08 20:59
Sprzedaż gier wzrośnie ~new 4 2020-04-08 18:40
Ale was podkupują ~Bambosz 2 2020-04-08 17:31
Czy Varsav dzis to najlepszy wybór? ~osaa 2 2020-04-08 08:36
Macie opcje sprzedać i kupić spółki medyczne i tu wrócić ~Hgw 30 2020-04-06 22:04
Najgorsze hawno i lajno tej gieldy ~BOLEUSZ 7 2020-04-06 21:47
Jac ~Jac 6 2020-04-06 19:20
JAKIS RUCH SIE TU ZROBIŁ JAK W ULU ~piona 2 2020-04-04 19:00
Myślę że dobra cena bedzie w granicy 1.00 do 1.3 ~Hgu 10 2020-04-04 18:49
Porównajcie inne spółki z branży varsav to klapa ~Prawda 3 2020-04-04 11:03
[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.