Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Essa wariaty, czekamy na Q1 i lecimy na księżyc do Twardowskiego ~OstrożnyNiedzwiedź 4 2021-05-12 21:45
Wyniki majowe ~TomekCz 2 2021-05-12 17:07
Opór pynkł ~124 9 2021-05-12 10:26
Kwiecień 56% większy przychód r/r ~Krzych0409 10 2021-05-11 15:03
Przychody kwietniowe :) ~Inwestor 2 2021-05-11 07:09
Piekny wynik w kwietniu ~TomekCZ 1 2021-05-10 17:03
Już na dniach ruszy produkcja paneli? ~GallAnonim 3 2021-05-10 11:11
zysk netto ~markos 2 2021-05-09 14:35
65 zł od BOŚ :) ~UNI 26 2021-05-07 08:12
kiedy korekta ?? ~Inwestor 5 2021-05-06 20:34
Kiedy wstępne ~Farmer 4 2021-05-06 19:49
Parkiet okładka dla Unimotu ~TomekCZ 2 2021-05-04 12:19
Rekomendacja BOS- 65 zł ~kasia 2 2021-05-04 11:51
Rekomendacja się szykuje z BOS 27/4/2021 ~Zenon 4 2021-05-04 10:42
Lecimy :) ~Inwestor 5 2021-05-03 19:18
Super wyniki Orlenu ~Inwestor 10 2021-04-30 20:45
W Chinach radzą sobie świetnie ~GallAnonim 1 2021-04-30 14:38
Jaka rekomendacja bosia? ~Farmer 5 2021-04-30 09:16
Podoba mi się ten spokój ~Rdr 4 2021-04-29 07:22
UNIMOT - analiza techniczna na życzenie ~daw 7 2021-04-28 17:40
Mocna rekomendacja z DM BOS ~Inwestor 6 2021-04-28 05:38
Panie prezesie, pan uruchomi skup bo kurs spada ~Wieszcz 6 2021-04-27 03:04
Blinkee.city walczy ! ~Inwestor 2 2021-04-26 20:47
Koniec korekty ~Dobrywujek 6 2021-04-25 23:47
magazyny energii ~kozacki 1 2021-04-24 17:42
Ciekawe... ~Skox 1 2021-04-23 21:05
No i po korekcie :) ~Inwestor 3 2021-04-22 09:07
Co to za promocja ? ~Amator 9 2021-04-21 11:15
wyniki 1 kwartał 2021 ~39piotr 4 2021-04-20 17:00
ogłoszenia o pracy ~39piotr 1 2021-04-19 10:52
[x]
UNIMOT 1,32% 154,00 2026-06-19 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.