Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Konferencja dla niemieckich inwestorów ~Farmer 4 2021-06-08 17:17
promocja ~lol 1 2021-06-08 16:02
Produkcja paneli ~Reup 8 2021-06-08 08:02
Wzrost przychodow za maj - BRAWO ~Maly 1 2021-06-07 15:28
zabawny ten typ co nie moze sie zdecydowac xD ~zabawny 3 2021-06-07 13:23
Spółka wpadła w trend spadkowy, lepiej kupić po dywidendzie ~Tadeusz 10 2021-06-07 06:26
Co się dzieje z unimotem? ~Darek 4 2021-06-04 20:58
Dywidenda ~Tobi 5 2021-06-04 16:20
kurs vs. wycena ~Inwestor 3 2021-06-03 13:12
Jak kupię dzisiaj akcje to kto dostanie dywidendę leser1 3 2021-06-02 09:03
dywidenda ~nn 3 2021-06-01 09:30
A co to taka promocja ~Azbeściak 11 2021-05-30 13:47
Ile Brzozowski musi dokupic akcji? ~Maly 13 2021-05-29 21:24
Raporty ESPI ~Misiek 1 2021-05-27 20:37
nn ~nn 5 2021-05-27 15:35
Jak ruszą ze sprzedażą swoich paneli to z czasem kurs wyrwie z butów ~Windmil 1 2021-05-27 11:37
Fajna analiza ~Perry 3 2021-05-22 13:05
Analiza techniczna spółki UNIMOT armss 13 2021-05-21 20:22
30 mln zł zysku netto !!! ~Inwestor 17 2021-05-20 21:13
c/z 5,71 ~39piotr 13 2021-05-20 19:21
Uchwalili już dywidendę? ~GallAnonim 3 2021-05-20 14:32
Raport Q1 ~Rdr 4 2021-05-19 21:01
Ktoś blokuje wzrosty... ~krasnalina 10 2021-05-19 20:33
C/z ~Inwestor 2 2021-05-19 07:28
Ups, regres na skorygowanej EBITDA r/r ~Aleksander 9 2021-05-18 23:28
100 ~Inwestor 31 2021-05-18 22:50
88 mln EBITDY za 2 ostatnie kwartały ! ~Inwestor 2 2021-05-15 06:47
Super wyniki za Q1 ~TomekCZ 3 2021-05-14 22:02
wyniki!!! ~bio 3 2021-05-14 18:30
współczynnik C/Z ~39piotr 5 2021-05-13 13:28
[x]
UNIMOT 1,32% 154,00 2026-06-19 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.