| Konferencja dla niemieckich inwestorów | ~Farmer | 4 | 2021-06-08 17:17 |
| promocja | ~lol | 1 | 2021-06-08 16:02 |
| Produkcja paneli | ~Reup | 8 | 2021-06-08 08:02 |
| Wzrost przychodow za maj - BRAWO | ~Maly | 1 | 2021-06-07 15:28 |
| zabawny ten typ co nie moze sie zdecydowac xD | ~zabawny | 3 | 2021-06-07 13:23 |
| Spółka wpadła w trend spadkowy, lepiej kupić po dywidendzie | ~Tadeusz | 10 | 2021-06-07 06:26 |
| Co się dzieje z unimotem? | ~Darek | 4 | 2021-06-04 20:58 |
| Dywidenda | ~Tobi | 5 | 2021-06-04 16:20 |
| kurs vs. wycena | ~Inwestor | 3 | 2021-06-03 13:12 |
| Jak kupię dzisiaj akcje to kto dostanie dywidendę | leser1 | 3 | 2021-06-02 09:03 |
| dywidenda | ~nn | 3 | 2021-06-01 09:30 |
| A co to taka promocja | ~Azbeściak | 11 | 2021-05-30 13:47 |
| Ile Brzozowski musi dokupic akcji? | ~Maly | 13 | 2021-05-29 21:24 |
| Raporty ESPI | ~Misiek | 1 | 2021-05-27 20:37 |
| nn | ~nn | 5 | 2021-05-27 15:35 |
| Jak ruszą ze sprzedażą swoich paneli to z czasem kurs wyrwie z butów | ~Windmil | 1 | 2021-05-27 11:37 |
| Fajna analiza | ~Perry | 3 | 2021-05-22 13:05 |
| Analiza techniczna spółki UNIMOT | armss | 13 | 2021-05-21 20:22 |
| 30 mln zł zysku netto !!! | ~Inwestor | 17 | 2021-05-20 21:13 |
| c/z 5,71 | ~39piotr | 13 | 2021-05-20 19:21 |
| Uchwalili już dywidendę? | ~GallAnonim | 3 | 2021-05-20 14:32 |
| Raport Q1 | ~Rdr | 4 | 2021-05-19 21:01 |
| Ktoś blokuje wzrosty... | ~krasnalina | 10 | 2021-05-19 20:33 |
| C/z | ~Inwestor | 2 | 2021-05-19 07:28 |
| Ups, regres na skorygowanej EBITDA r/r | ~Aleksander | 9 | 2021-05-18 23:28 |
| 100 | ~Inwestor | 31 | 2021-05-18 22:50 |
| 88 mln EBITDY za 2 ostatnie kwartały ! | ~Inwestor | 2 | 2021-05-15 06:47 |
| Super wyniki za Q1 | ~TomekCZ | 3 | 2021-05-14 22:02 |
| wyniki!!! | ~bio | 3 | 2021-05-14 18:30 |
| współczynnik C/Z | ~39piotr | 5 | 2021-05-13 13:28 |