Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TFONE co z tobą byku ? ~bonczek 1 2009-07-08 07:26
przyczajony tygrys ukryty smok TFONE !!!! ~bonczek 2 2009-07-07 11:38
A jednak nie skonczyłem skupowac ~kiełbik 3 2009-07-07 10:35
już niedługo okaże się czy Tfone wybije się z trójkąta górą czy dołem.. ~xx 10 2009-07-06 17:14
no to jutro jedziemy :)++++++ ~dd 3 2009-07-06 16:34
tfone dzis 3,3 ~insaid 4 2009-07-06 15:54
TFO!!!!!!ODBIJAMY I JEDZIEMY NA 10 PLN!!!!!!!!!!!!!!! ~sky of limit!!!!!! 15 2009-07-06 10:01
jakiś zastój ~xx 7 2009-07-05 21:55
TFONE wysoko na liście diamentów Forbesa! ~marcin 5 2009-07-04 15:18
TFONE konczy sie promocja bedzie wysoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~ROMEK 14 2009-07-03 15:14
Ja juz skonczylempodkupywa ~kiełbik 10 2009-07-01 21:44
TFONE TFONE TFONE CZY JESTEŚ JUŻ SKOŃCZONE? ~bonczek 20 2009-07-01 13:52
TFO!!!PKC!!!WIDŁY!!!KIERUNEK 10 PLN JESZCZE DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~+120%!! 36 2009-07-01 12:14
ING ~Misiek 4 2009-07-01 09:27
Niskie obroty zwiastują wybicie w najbliższych dniach?? ~Maras 4 2009-06-30 14:28
zwała, sprzedawać!!!!! info ;p UP UP DOWN DOWN ~hiehie 3 2009-06-30 13:36
zbierania ciąg dalszy dzisiaj? ~xx 1 2009-06-30 08:29
TFONE - kiedy upadłość? ~greg 7 2009-06-29 23:07
Ciekawy bedzie tydzień dla tfone ~Baks28 6 2009-06-29 22:24
info....... ~dd 2 2009-06-26 23:33
ślicznie, nie wyprzedawać tanio papiera, jest w PROMOCJII ~xx 19 2009-06-26 16:14
Kurs zależy od nas samych - prognozy moje ~Cierpliwy 4 2009-06-25 21:10
ładnie zaczął rosnąć ~xx 4 2009-06-24 13:58
Brak animatora??? ~patrzy_i_czeka 1 2009-06-23 23:18
Teraz przydałoby się info o zakupie MyPhonów przez Centernet ~Martian 5 2009-06-23 19:46
no co jest? ~hiehie 1 2009-06-23 16:27
Ciekawe,czy dzisiaj jakiś "rekin" znów sypnie 4k na fixingu ~taktak 2 2009-06-23 15:54
Nie wierzę!!! ~dokupiłem!! 30 2009-06-23 14:27
jak tak dalej będzie to sobie pięknie uśrednie ~hiehie 6 2009-06-22 17:28
POWRÓT DO NEGOCJACJI ~Mario 28 2009-06-22 14:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.