|
TFONE co z tobą byku ?
|
~bonczek
|
1
|
2009-07-08 07:26
|
|
przyczajony tygrys ukryty smok TFONE !!!!
|
~bonczek
|
2
|
2009-07-07 11:38
|
|
A jednak nie skonczyłem skupowac
|
~kiełbik
|
3
|
2009-07-07 10:35
|
|
już niedługo okaże się czy Tfone wybije się z trójkąta górą czy dołem..
|
~xx
|
10
|
2009-07-06 17:14
|
|
no to jutro jedziemy :)++++++
|
~dd
|
3
|
2009-07-06 16:34
|
|
tfone dzis 3,3
|
~insaid
|
4
|
2009-07-06 15:54
|
|
TFO!!!!!!ODBIJAMY I JEDZIEMY NA 10 PLN!!!!!!!!!!!!!!!
|
~sky of limit!!!!!!
|
15
|
2009-07-06 10:01
|
|
jakiś zastój
|
~xx
|
7
|
2009-07-05 21:55
|
|
TFONE wysoko na liście diamentów Forbesa!
|
~marcin
|
5
|
2009-07-04 15:18
|
|
TFONE konczy sie promocja bedzie wysoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~ROMEK
|
14
|
2009-07-03 15:14
|
|
Ja juz skonczylempodkupywa
|
~kiełbik
|
10
|
2009-07-01 21:44
|
|
TFONE TFONE TFONE CZY JESTEŚ JUŻ SKOŃCZONE?
|
~bonczek
|
20
|
2009-07-01 13:52
|
|
TFO!!!PKC!!!WIDŁY!!!KIERUNEK 10 PLN JESZCZE DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~+120%!!
|
36
|
2009-07-01 12:14
|
|
ING
|
~Misiek
|
4
|
2009-07-01 09:27
|
|
Niskie obroty zwiastują wybicie w najbliższych dniach??
|
~Maras
|
4
|
2009-06-30 14:28
|
|
zwała, sprzedawać!!!!! info ;p UP UP DOWN DOWN
|
~hiehie
|
3
|
2009-06-30 13:36
|
|
zbierania ciąg dalszy dzisiaj?
|
~xx
|
1
|
2009-06-30 08:29
|
|
TFONE - kiedy upadłość?
|
~greg
|
7
|
2009-06-29 23:07
|
|
Ciekawy bedzie tydzień dla tfone
|
~Baks28
|
6
|
2009-06-29 22:24
|
|
info.......
|
~dd
|
2
|
2009-06-26 23:33
|
|
ślicznie, nie wyprzedawać tanio papiera, jest w PROMOCJII
|
~xx
|
19
|
2009-06-26 16:14
|
|
Kurs zależy od nas samych - prognozy moje
|
~Cierpliwy
|
4
|
2009-06-25 21:10
|
|
ładnie zaczął rosnąć
|
~xx
|
4
|
2009-06-24 13:58
|
|
Brak animatora???
|
~patrzy_i_czeka
|
1
|
2009-06-23 23:18
|
|
Teraz przydałoby się info o zakupie MyPhonów przez Centernet
|
~Martian
|
5
|
2009-06-23 19:46
|
|
no co jest?
|
~hiehie
|
1
|
2009-06-23 16:27
|
|
Ciekawe,czy dzisiaj jakiś "rekin" znów sypnie 4k na fixingu
|
~taktak
|
2
|
2009-06-23 15:54
|
|
Nie wierzę!!!
|
~dokupiłem!!
|
30
|
2009-06-23 14:27
|
|
jak tak dalej będzie to sobie pięknie uśrednie
|
~hiehie
|
6
|
2009-06-22 17:28
|
|
POWRÓT DO NEGOCJACJI
|
~Mario
|
28
|
2009-06-22 14:19
|