Nokia zaczynała od produkcji gumowców. dzięki offsetowi otrzymali technologię produkcji telefonów. Tfone ma własnych projektantów i programistów (jednych z najlepszych na świecie), przy kreatynym podejściu do sprawy sukces na rynku gwarantowany. Moim zdaniem potrzebny jest jeszcze kapitał (najlepiej zTFI a nie branżowca) na reklamę żeby wzrost sprzedaży nabrał dynamiki.
TFON - PEREŁKA GPW - niski FF oficjalinie 2,5mln szt ale większość w twardych łapach. Tu się zarobi prawdziwe pieniądze