|
świerzaki, spadać.......to nie dla was zagrywka.....
|
martin-dtr
|
1
|
2009-07-23 15:07
|
|
Kiedy Teletorium ?
|
~Marko
|
4
|
2009-07-23 14:59
|
|
$$$$$$__TFO__kolejne widły__$$$$$$....dalej wsiadać!!!
|
martin-dtr
|
1
|
2009-07-23 14:59
|
|
wywalilem 15 k po 4.30 dziekuje 5 tysiakow +++++
|
~egon
|
3
|
2009-07-23 14:56
|
|
Witam ponownie i proszę o pozbycie się wszystkich akcji TFO.
|
martin-dtr
|
2
|
2009-07-23 14:52
|
|
Wkoncu sie dogadali.... Panowie nie sprzedajemy tanio.....
|
~helmans17
|
1
|
2009-07-23 14:52
|
|
4,35 -> poziom zaczarowany ?
|
~bubu
|
1
|
2009-07-23 14:36
|
|
A jednak Myphony będą u Rydzyka
|
~Delfin Biznesu
|
5
|
2009-07-23 14:33
|
|
Wybicie z konsoli, będzie gorąco
|
~woody
|
5
|
2009-07-23 13:53
|
|
Gwiazda dzisejszego dnie TFONE + 20 %%% 4.10 zł
|
~egon
|
9
|
2009-07-22 16:54
|
|
Dzisaj mega odbicie 4 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA
|
~egon
|
3
|
2009-07-22 08:45
|
|
WJEDZIEMY NA NOWE SZCZYTY!!
|
~TFO
|
5
|
2009-07-21 17:49
|
|
ATAKEEEEEN !!!
|
~TeleFan
|
2
|
2009-07-21 15:19
|
|
czas na naszego tfona
|
~xx
|
5
|
2009-07-20 22:33
|
|
dzisiaj +20% !!!!!!!!!!
|
~xx
|
3
|
2009-07-20 08:57
|
|
Ale fajny ruski telefon w sieci Radia Maryja
|
~mc99
|
4
|
2009-07-19 16:10
|
|
TFO-DOBRE INFO
|
~11
|
8
|
2009-07-17 16:00
|
|
ansks z ING
|
~kiełbik
|
7
|
2009-07-17 11:02
|
|
Co za gowniana spólka najgorsza na gpw
|
~zzz
|
2
|
2009-07-16 15:11
|
|
A ten badziew znów spada co za gniot trzeba sprzedawac
|
~sss
|
5
|
2009-07-16 11:58
|
|
spory obrot
|
~dragon
|
3
|
2009-07-15 10:51
|
|
w lipcu jeszcze po 5 zł mówie wam !
|
~bonczek
|
2
|
2009-07-15 10:31
|
|
Wywalilem gniota dzis i spokoj wam tez radze
|
~xyz
|
7
|
2009-07-14 22:29
|
|
zielono
|
~misiek
|
1
|
2009-07-14 15:34
|
|
MyPhone w ofertach Biedronki, Mediamarktu oraz w Saturnie!!!
|
~TFONE
|
11
|
2009-07-14 12:26
|
|
a moze ojciec rydzyk MYPHONY weźmie :)
|
~xx
|
4
|
2009-07-14 00:07
|
|
Przed wybiciem ?
|
~Marko
|
6
|
2009-07-13 21:49
|
|
... ale ładne podkupowanie...
|
~bubu
|
1
|
2009-07-10 19:15
|
|
czas promocji się skończył !!
|
~dd
|
13
|
2009-07-10 16:32
|
|
Do szczytu hossy zostało 1546 dni.
|
hossa_2013
|
5
|
2009-07-09 22:43
|