Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
świerzaki, spadać.......to nie dla was zagrywka..... martin-dtr 1 2009-07-23 15:07
Kiedy Teletorium ? ~Marko 4 2009-07-23 14:59
$$$$$$__TFO__kolejne widły__$$$$$$....dalej wsiadać!!! martin-dtr 1 2009-07-23 14:59
wywalilem 15 k po 4.30 dziekuje 5 tysiakow +++++ ~egon 3 2009-07-23 14:56
Witam ponownie i proszę o pozbycie się wszystkich akcji TFO. martin-dtr 2 2009-07-23 14:52
Wkoncu sie dogadali.... Panowie nie sprzedajemy tanio..... ~helmans17 1 2009-07-23 14:52
4,35 -> poziom zaczarowany ? ~bubu 1 2009-07-23 14:36
A jednak Myphony będą u Rydzyka ~Delfin Biznesu 5 2009-07-23 14:33
Wybicie z konsoli, będzie gorąco ~woody 5 2009-07-23 13:53
Gwiazda dzisejszego dnie TFONE + 20 %%% 4.10 zł ~egon 9 2009-07-22 16:54
Dzisaj mega odbicie 4 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA ~egon 3 2009-07-22 08:45
WJEDZIEMY NA NOWE SZCZYTY!! ~TFO 5 2009-07-21 17:49
ATAKEEEEEN !!! ~TeleFan 2 2009-07-21 15:19
czas na naszego tfona ~xx 5 2009-07-20 22:33
dzisiaj +20% !!!!!!!!!! ~xx 3 2009-07-20 08:57
Ale fajny ruski telefon w sieci Radia Maryja ~mc99 4 2009-07-19 16:10
TFO-DOBRE INFO ~11 8 2009-07-17 16:00
ansks z ING ~kiełbik 7 2009-07-17 11:02
Co za gowniana spólka najgorsza na gpw ~zzz 2 2009-07-16 15:11
A ten badziew znów spada co za gniot trzeba sprzedawac ~sss 5 2009-07-16 11:58
spory obrot ~dragon 3 2009-07-15 10:51
w lipcu jeszcze po 5 zł mówie wam ! ~bonczek 2 2009-07-15 10:31
Wywalilem gniota dzis i spokoj wam tez radze ~xyz 7 2009-07-14 22:29
zielono ~misiek 1 2009-07-14 15:34
MyPhone w ofertach Biedronki, Mediamarktu oraz w Saturnie!!! ~TFONE 11 2009-07-14 12:26
a moze ojciec rydzyk MYPHONY weźmie :) ~xx 4 2009-07-14 00:07
Przed wybiciem ? ~Marko 6 2009-07-13 21:49
... ale ładne podkupowanie... ~bubu 1 2009-07-10 19:15
czas promocji się skończył !! ~dd 13 2009-07-10 16:32
Do szczytu hossy zostało 1546 dni. hossa_2013 5 2009-07-09 22:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.