Panowie szlachta, że się tak spytam, czy nie zastanawialiście sie dlaczego spółka rozwiązała umowę z Animatorem z dniem 31 maja. Wszyscy myśleli dlatego, że Kark bedzie robił jazdy, ale wiadomo co było. A teraz kurs dryfuje jak chce. Pisal Hmmm, że malują na wykresie chorągiewkę i była, teraz byel leszczyna oddaje za grosze ze startą bo wątpie ze oddaje ktoś kto miał poniżrj 3zl bo na oddanie w lepszych warunkach miał mnóstwo okazji. Jak myślicie czy to ma jakiś związek.