Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TFONE-kolejne 90k oddane pow. 5zł,ktoś to ładnie zebrał ~841109 22 2009-07-24 15:26
witamy za chwile 4zł ~hhmmm 1 2009-07-24 14:55
niech sie troche odleszczy moja ukochana spolka:) ~hiehie 2 2009-07-24 14:47
TFONE niestety kolejne nietrwale nieudane wybicie ~TFONE 1 2009-07-24 13:56
TFO- Już jest w rodzinie Radia Maryja ~Admirał Liath 10 2009-07-24 13:44
Kolejny atak na wyższe poziomy. ~TT 3 2009-07-24 12:55
Ubieranie trwa ~audiwn 13 2009-07-24 12:52
wczorajsze info to nie wszystko ~pazdzioh 5 2009-07-24 11:10
+40% ?????????? ~Tfonik 7 2009-07-24 10:29
Tfone - ubrani po 5,50 oddają po 5 zeta :D ~czerwono 3 2009-07-24 10:07
o 10 rakieta ???? Koniec sypaczy!! ~Tfonik 2 2009-07-24 10:00
Zarobek lepszy niż na Dudzie i bez takiego ryzyka ~mc99 7 2009-07-24 08:53
Idzie ma 10 zeta i basta. ~maszynista 8 2009-07-24 08:05
dzis +35% to dla was bracia/siostry a jutro +50% z bogiem alleluja ~OJCIEC RYDZYK 17 2009-07-24 00:55
Jutro pociąg włancza bieg wsteczny ~maciej 10 2009-07-24 00:30
Zastanawiam się dlaczego nikt nie oddawał po 5 zeta na dogrywce :) ~mariusz zSiemianowic 5 2009-07-24 00:15
ale zburaczyłem ~burak dnia 6 2009-07-23 21:10
i co tam wyleszczone leszcze :) ~hiehie 4 2009-07-23 19:54
TelForceOne ~tel 2 2009-07-23 17:37
TFone - dlaczego ma urosnąć po takim wielkim wzroście ? ~TFone 10 zł. ??? 3 2009-07-23 17:32
TO JEST NIESPRAWIEDLIWE !!! ~Smutny 3 2009-07-23 16:37
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum TFONE + O. dyr. Rydzyk ( kooperacja) = $$$$$$$$$$ martin-dtr 6 2009-07-23 16:29
JEDZIEMY JEDZIEMY PANOWIE, BRAĆ PROMOCJA JEST !!!!!!!!!!! ~Kris 8 2009-07-23 16:28
i co, wszyscy sprzedali ?.........heheheeee martin-dtr 1 2009-07-23 16:24
Kto nie będzie jutro mial Tfo -na ten zamiast glowy ma balona ~Admirał Liath 4 2009-07-23 16:06
Tylko PKC-tem teraz da się coś kupić......już +26%.... martin-dtr 1 2009-07-23 15:58
kupujcie dzieci kupujcie a zyski beda niewymierne alleluja ~OJCIEC RYDZYK 1 2009-07-23 15:43
no to wisimy na widłach i tak do poniedziałku pewnie....... martin-dtr 1 2009-07-23 15:39
TFO- 10 zeta na chwile nas zatrzyma ~Admirał Liath 1 2009-07-23 15:36
$$$....JUŻ JEST + 21%.....A TO DOPIERO POCZĄTEK martin-dtr 3 2009-07-23 15:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.