|
TFONE-kolejne 90k oddane pow. 5zł,ktoś to ładnie zebrał
|
~841109
|
22
|
2009-07-24 15:26
|
|
witamy za chwile 4zł
|
~hhmmm
|
1
|
2009-07-24 14:55
|
|
niech sie troche odleszczy moja ukochana spolka:)
|
~hiehie
|
2
|
2009-07-24 14:47
|
|
TFONE niestety kolejne nietrwale nieudane wybicie
|
~TFONE
|
1
|
2009-07-24 13:56
|
|
TFO- Już jest w rodzinie Radia Maryja
|
~Admirał Liath
|
10
|
2009-07-24 13:44
|
|
Kolejny atak na wyższe poziomy.
|
~TT
|
3
|
2009-07-24 12:55
|
|
Ubieranie trwa
|
~audiwn
|
13
|
2009-07-24 12:52
|
|
wczorajsze info to nie wszystko
|
~pazdzioh
|
5
|
2009-07-24 11:10
|
|
+40% ??????????
|
~Tfonik
|
7
|
2009-07-24 10:29
|
|
Tfone - ubrani po 5,50 oddają po 5 zeta :D
|
~czerwono
|
3
|
2009-07-24 10:07
|
|
o 10 rakieta ???? Koniec sypaczy!!
|
~Tfonik
|
2
|
2009-07-24 10:00
|
|
Zarobek lepszy niż na Dudzie i bez takiego ryzyka
|
~mc99
|
7
|
2009-07-24 08:53
|
|
Idzie ma 10 zeta i basta.
|
~maszynista
|
8
|
2009-07-24 08:05
|
|
dzis +35% to dla was bracia/siostry a jutro +50% z bogiem alleluja
|
~OJCIEC RYDZYK
|
17
|
2009-07-24 00:55
|
|
Jutro pociąg włancza bieg wsteczny
|
~maciej
|
10
|
2009-07-24 00:30
|
|
Zastanawiam się dlaczego nikt nie oddawał po 5 zeta na dogrywce :)
|
~mariusz zSiemianowic
|
5
|
2009-07-24 00:15
|
|
ale zburaczyłem
|
~burak dnia
|
6
|
2009-07-23 21:10
|
|
i co tam wyleszczone leszcze :)
|
~hiehie
|
4
|
2009-07-23 19:54
|
|
TelForceOne
|
~tel
|
2
|
2009-07-23 17:37
|
|
TFone - dlaczego ma urosnąć po takim wielkim wzroście ?
|
~TFone 10 zł. ???
|
3
|
2009-07-23 17:32
|
|
TO JEST NIESPRAWIEDLIWE !!!
|
~Smutny
|
3
|
2009-07-23 16:37
|
TFONE + O. dyr. Rydzyk ( kooperacja) = $$$$$$$$$$
|
martin-dtr
|
6
|
2009-07-23 16:29
|
|
JEDZIEMY JEDZIEMY PANOWIE, BRAĆ PROMOCJA JEST !!!!!!!!!!!
|
~Kris
|
8
|
2009-07-23 16:28
|
|
i co, wszyscy sprzedali ?.........heheheeee
|
martin-dtr
|
1
|
2009-07-23 16:24
|
|
Kto nie będzie jutro mial Tfo -na ten zamiast glowy ma balona
|
~Admirał Liath
|
4
|
2009-07-23 16:06
|
|
Tylko PKC-tem teraz da się coś kupić......już +26%....
|
martin-dtr
|
1
|
2009-07-23 15:58
|
|
kupujcie dzieci kupujcie a zyski beda niewymierne alleluja
|
~OJCIEC RYDZYK
|
1
|
2009-07-23 15:43
|
|
no to wisimy na widłach i tak do poniedziałku pewnie.......
|
martin-dtr
|
1
|
2009-07-23 15:39
|
|
TFO- 10 zeta na chwile nas zatrzyma
|
~Admirał Liath
|
1
|
2009-07-23 15:36
|
|
$$$....JUŻ JEST + 21%.....A TO DOPIERO POCZĄTEK
|
martin-dtr
|
3
|
2009-07-23 15:24
|