Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TYPUJEMY JUTRZEJSZY KURS !!!!!!!!!! CAŁA NAPRZÓD !!!! ~marynarz 13 2009-04-07 22:24
Ma ktoś koło ratunkowe? Sternik chyba wypadł za burtę! ~Wrong! 60 2009-04-07 18:22
kaczka śmierdzisz gównem ~kolo 2 2009-04-07 18:13
Leszcze ubrani siedzą i sie pocieszają. hmm 1 leszcz forum ~kaczka ruchaczka 4 2009-04-07 18:08
NA FIXINGU ODROBIMY ?????? ~rex 18 2009-04-07 17:18
dzis Harami - jutro wzrosty :)) ~swieczka 2 2009-04-07 16:33
ciągle spada, a ja desperacko trzymam akcje buhahhhahhha ~kaczka wd zapinaczka 1 2009-04-07 15:55
powyżej 5 nie pójdzie, kaczka ruchaczka sprzedała drugi raz po 5 i czeka ~kaczka ruchaczka 17 2009-04-07 15:51
kaczka ruchaczka przewidziała powrót na 4.6 wiec jak chcecie powiem ~kaczka ruchaczka 4 2009-04-07 15:50
NOWOŚĆ, ubrani w akcje leszcze nie chcą sypac. koniec dystrybucji ~kaczka posuwaczka 1 2009-04-07 15:46
Całkowity zastój neoplat 12 2009-04-07 14:20
TKO WYGLĄDA FATALNIE !!! ~rex 38 2009-04-07 11:13
Pytanie - co się stanie z kursem MDS roman.wysocki 1 2009-04-07 10:39
TFONE odliczamy jak wczoraj 3, 2, 1 START! ~tfonik 10 2009-04-07 10:36
Czy są tutaj jeszcze leszcze które wierzą w starnika i zbieranie? teraz ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-07 10:24
kaczka ruchaczka śmieje sie z tych co trzymaja i gadaja o odpale ~kaczka ruchaczk 1 2009-04-07 10:18
No dzisiaj w miarę ładnie ! TYLKO CO BĘDZIE JUTRO????? ~rex 10 2009-04-07 08:51
W PIATEK NIECZYNNE__ ~phaeton250 1 2009-04-06 22:38
WEZWANIE po 10 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~JIMMY 4 2009-04-06 22:04
TFONE ODLICZAMY DO ODPAŁU 3, 2, 1 START!!! ~tfonik 15 2009-04-06 16:37
Kochani jest nieżle. I zapowiada się 6 ~cd 14 2009-04-06 16:34
i dalej nic... kamolg 1 2009-04-06 15:15
proszę sobie popatrzeć na wykesy historyczne SUW,MDS ~841109 10 2009-04-06 15:05
PANIE STERNIK - NIE RÓB PAN SOBIE JAJ!!! ~Maras 1 2009-04-06 14:55
DZIEN sądu 10.04 dzie ~PHAETON250 1 2009-04-06 11:40
spadnie do 4 zł - znowu??? ~matrix 3 2009-04-06 11:26
TFONE ODLICZAMY DO ODPAŁU 3, 2, 1 START!!! ~tfonik 23 2009-04-06 10:25
tfone 6 zł! dziś kerad13 1 2009-04-06 09:48
A BYŁO PO 4.30 kerad13 2 2009-04-06 09:25
TFONE DZISIAJ BARDZO WYSOKOOOOO!!!!!!!!! ~tfonik 1 2009-04-06 09:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.