|
TYPUJEMY JUTRZEJSZY KURS !!!!!!!!!! CAŁA NAPRZÓD !!!!
|
~marynarz
|
13
|
2009-04-07 22:24
|
|
Ma ktoś koło ratunkowe? Sternik chyba wypadł za burtę!
|
~Wrong!
|
60
|
2009-04-07 18:22
|
|
kaczka śmierdzisz gównem
|
~kolo
|
2
|
2009-04-07 18:13
|
|
Leszcze ubrani siedzą i sie pocieszają. hmm 1 leszcz forum
|
~kaczka ruchaczka
|
4
|
2009-04-07 18:08
|
|
NA FIXINGU ODROBIMY ??????
|
~rex
|
18
|
2009-04-07 17:18
|
|
dzis Harami - jutro wzrosty :))
|
~swieczka
|
2
|
2009-04-07 16:33
|
|
ciągle spada, a ja desperacko trzymam akcje buhahhhahhha
|
~kaczka wd zapinaczka
|
1
|
2009-04-07 15:55
|
|
powyżej 5 nie pójdzie, kaczka ruchaczka sprzedała drugi raz po 5 i czeka
|
~kaczka ruchaczka
|
17
|
2009-04-07 15:51
|
|
kaczka ruchaczka przewidziała powrót na 4.6 wiec jak chcecie powiem
|
~kaczka ruchaczka
|
4
|
2009-04-07 15:50
|
|
NOWOŚĆ, ubrani w akcje leszcze nie chcą sypac. koniec dystrybucji
|
~kaczka posuwaczka
|
1
|
2009-04-07 15:46
|
|
Całkowity zastój
|
neoplat
|
12
|
2009-04-07 14:20
|
|
TKO WYGLĄDA FATALNIE !!!
|
~rex
|
38
|
2009-04-07 11:13
|
|
Pytanie - co się stanie z kursem MDS
|
roman.wysocki
|
1
|
2009-04-07 10:39
|
|
TFONE odliczamy jak wczoraj 3, 2, 1 START!
|
~tfonik
|
10
|
2009-04-07 10:36
|
|
Czy są tutaj jeszcze leszcze które wierzą w starnika i zbieranie? teraz
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-07 10:24
|
|
kaczka ruchaczka śmieje sie z tych co trzymaja i gadaja o odpale
|
~kaczka ruchaczk
|
1
|
2009-04-07 10:18
|
|
No dzisiaj w miarę ładnie ! TYLKO CO BĘDZIE JUTRO?????
|
~rex
|
10
|
2009-04-07 08:51
|
|
W PIATEK NIECZYNNE__
|
~phaeton250
|
1
|
2009-04-06 22:38
|
|
WEZWANIE po 10 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~JIMMY
|
4
|
2009-04-06 22:04
|
|
TFONE ODLICZAMY DO ODPAŁU 3, 2, 1 START!!!
|
~tfonik
|
15
|
2009-04-06 16:37
|
|
Kochani jest nieżle. I zapowiada się 6
|
~cd
|
14
|
2009-04-06 16:34
|
|
i dalej nic...
|
kamolg
|
1
|
2009-04-06 15:15
|
|
proszę sobie popatrzeć na wykesy historyczne SUW,MDS
|
~841109
|
10
|
2009-04-06 15:05
|
|
PANIE STERNIK - NIE RÓB PAN SOBIE JAJ!!!
|
~Maras
|
1
|
2009-04-06 14:55
|
|
DZIEN sądu 10.04 dzie
|
~PHAETON250
|
1
|
2009-04-06 11:40
|
|
spadnie do 4 zł - znowu???
|
~matrix
|
3
|
2009-04-06 11:26
|
|
TFONE ODLICZAMY DO ODPAŁU 3, 2, 1 START!!!
|
~tfonik
|
23
|
2009-04-06 10:25
|
|
tfone 6 zł! dziś
|
kerad13
|
1
|
2009-04-06 09:48
|
|
A BYŁO PO 4.30
|
kerad13
|
2
|
2009-04-06 09:25
|
|
TFONE DZISIAJ BARDZO WYSOKOOOOO!!!!!!!!!
|
~tfonik
|
1
|
2009-04-06 09:25
|