Prawdopodobnie nie dojdzie do żadnych ustaleń do 10-go. Ktoś, kto zbiera akcje wie o tym i realizuje dobrą strategie. Będzie skupywał akcje bo zostało ich jeszcze bardzo dużo w rękach drobnych inwestorów, którzy w obliczu przedłużania się negocjacji tanio je oddadzą.