|
TFONE leci dziś w dół ruchem jednostajnie przyśpiesonym
|
~fizyk
|
24
|
2009-04-16 10:42
|
|
CO JEST GRANE!!!!!
|
~phaeton250
|
27
|
2009-04-16 10:40
|
|
niestety nie widzę szans na dalsze wzrosty, wychodzę z 1/3 papiera ze st
|
~kaczka ruchaczka
|
11
|
2009-04-16 10:33
|
|
Ludzie.... co wy odpierdala.cie?????
|
~Rafaello
|
1
|
2009-04-16 10:32
|
|
FIZYKA jest wielka a giełda jest przewidywalna
|
~fizyk
|
1
|
2009-04-16 10:21
|
|
DZISIAJ SADKI W PIATEK ZYSKI
|
~phaeton250
|
1
|
2009-04-16 09:52
|
|
leszcze skomla o odleszczaniu, sternikach odpałach rakietach zamiast
|
~kaczka ruchaczka
|
3
|
2009-04-16 08:35
|
|
kaczka ruchaczka odkupi papier po 3,8 z za stuke juz niebawem
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-16 08:33
|
|
Scierwo sie zesrało po całości ale kto na to patrzy jak poniżej 2,5 zeta
|
~kaczka ruchaczka
|
11
|
2009-04-16 08:32
|
|
buhahhhaha gdzie jest hmm co pierd o wzrostach do 6 ziko
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-16 08:31
|
|
weszedłem w Tifon po 2,3 czesc sprzedałem po 5, weszedłem znów po 4,6
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-15 20:50
|
|
2 zeta do konca miesiaca i radze sie nie podniecac !
|
~prawda
|
1
|
2009-04-15 18:41
|
|
kupilem , dziekuje
|
~LoL
|
3
|
2009-04-15 16:44
|
|
admin to tu jest ?
|
~pytanie
|
1
|
2009-04-15 16:20
|
|
i co buraczki czerwone, kto teraz się śnieje ?
|
~fizyk
|
1
|
2009-04-15 15:52
|
|
tfone
|
~fan
|
1
|
2009-04-15 13:39
|
|
po 2,5 to kupisz papier toaletowy w biedronce do szorowania d...y bo vel
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-15 13:37
|
|
zacznę kupować po 2.50 za papier
|
~fizyk
|
5
|
2009-04-15 13:28
|
|
Ja wyszedłem!! Wam też radzę!!
|
~marcin
|
1
|
2009-04-15 11:42
|
|
Dzisiaj mozna smialo budowac pozycje!!!
|
andred7990
|
35
|
2009-04-15 10:55
|
|
Uwaga fizyk i bak zbieraja TFONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Leszcz
|
1
|
2009-04-15 10:51
|
|
TFONE LADOWAC DZISIAJ 5 ZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
2
|
2009-04-15 09:12
|
|
co postawię batonik po 3.9 to jakaś świnia zjada. jednak jest dobrze
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-15 09:07
|
|
Kto wczoraj skupił 440 000 akcji TFONE?
|
~marcin
|
3
|
2009-04-15 08:49
|
|
TFONE prędzej czy później Karkosik kupi
|
~Legard
|
30
|
2009-04-14 21:22
|
|
DLACZEGO TFONE JEST TAKIE TANIE ?
|
~JIMMY
|
1
|
2009-04-14 19:08
|
|
Sprzedałem bez zysku po 8 miesiacach, churaaaaaaaaaaa !
|
~szczesliwy
|
2
|
2009-04-14 18:53
|
|
Oddali?
|
grzegorz75
|
11
|
2009-04-14 17:21
|
|
idziemy na 3zł
|
~kolo
|
5
|
2009-04-14 15:49
|
|
TFONE - KARKOSIK DAWAŁ 12 PLN SAWICKI CHCIAL 20 PLN
|
~Sawik
|
8
|
2009-04-14 15:34
|