Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TFONE leci dziś w dół ruchem jednostajnie przyśpiesonym ~fizyk 24 2009-04-16 10:42
CO JEST GRANE!!!!! ~phaeton250 27 2009-04-16 10:40
niestety nie widzę szans na dalsze wzrosty, wychodzę z 1/3 papiera ze st ~kaczka ruchaczka 11 2009-04-16 10:33
Ludzie.... co wy odpierdala.cie????? ~Rafaello 1 2009-04-16 10:32
FIZYKA jest wielka a giełda jest przewidywalna ~fizyk 1 2009-04-16 10:21
DZISIAJ SADKI W PIATEK ZYSKI ~phaeton250 1 2009-04-16 09:52
leszcze skomla o odleszczaniu, sternikach odpałach rakietach zamiast ~kaczka ruchaczka 3 2009-04-16 08:35
kaczka ruchaczka odkupi papier po 3,8 z za stuke juz niebawem ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-16 08:33
Scierwo sie zesrało po całości ale kto na to patrzy jak poniżej 2,5 zeta ~kaczka ruchaczka 11 2009-04-16 08:32
buhahhhaha gdzie jest hmm co pierd o wzrostach do 6 ziko ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-16 08:31
weszedłem w Tifon po 2,3 czesc sprzedałem po 5, weszedłem znów po 4,6 ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-15 20:50
2 zeta do konca miesiaca i radze sie nie podniecac ! ~prawda 1 2009-04-15 18:41
kupilem , dziekuje ~LoL 3 2009-04-15 16:44
admin to tu jest ? ~pytanie 1 2009-04-15 16:20
i co buraczki czerwone, kto teraz się śnieje ? ~fizyk 1 2009-04-15 15:52
tfone ~fan 1 2009-04-15 13:39
po 2,5 to kupisz papier toaletowy w biedronce do szorowania d...y bo vel ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-15 13:37
zacznę kupować po 2.50 za papier ~fizyk 5 2009-04-15 13:28
Ja wyszedłem!! Wam też radzę!! ~marcin 1 2009-04-15 11:42
Dzisiaj mozna smialo budowac pozycje!!! andred7990 35 2009-04-15 10:55
Uwaga fizyk i bak zbieraja TFONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Leszcz 1 2009-04-15 10:51
TFONE LADOWAC DZISIAJ 5 ZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 2 2009-04-15 09:12
co postawię batonik po 3.9 to jakaś świnia zjada. jednak jest dobrze ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-15 09:07
Kto wczoraj skupił 440 000 akcji TFONE? ~marcin 3 2009-04-15 08:49
TFONE prędzej czy później Karkosik kupi ~Legard 30 2009-04-14 21:22
DLACZEGO TFONE JEST TAKIE TANIE ? ~JIMMY 1 2009-04-14 19:08
Sprzedałem bez zysku po 8 miesiacach, churaaaaaaaaaaa ! ~szczesliwy 2 2009-04-14 18:53
Oddali? grzegorz75 11 2009-04-14 17:21
idziemy na 3zł ~kolo 5 2009-04-14 15:49
TFONE - KARKOSIK DAWAŁ 12 PLN SAWICKI CHCIAL 20 PLN ~Sawik 8 2009-04-14 15:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.