JAKIŚ GNIOT OBRAŻA TFONE i UBÓSTWIA KARKA,PO PROSTU IMBECYL !!!!
Re: Midas -----Roman dał sygnał kupna
Autor | ~Dar001 [83.6.243.*] 2009-04-10 17:59 Zobacz wątki dotyczące NFI Midas
Zobacz profil NFI Midas
Choć nie musiał kupować (wszak Nova Capital to jego firma w 100%) to kupił znaczny procent Midasa, pokazując konkurencji i rynkowi, co znaczy dla niego Midas (w domyśle Centernet).
Ponadto, kiedy już wszyscy w TFO byli pewni, że kupi firmę i zapewne olali restrukturyzację licząc na RK, on zmusił ich do współpracy na jego warunkach i to bez wydawania jednej złotówki. Ma to co chciał i ma to na dodatek za darmo!
Typowe proste i genialne posunięcie w stylu Pana R.K.
Dopiero teraz zacznie się prawdziwa jazda na północ z Midasem.
Bogu niech będą dzięki!
...no i Panu Romanowi także.